Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek mi a legtaszít...

Férfiak, nektek mi a legtaszítóbb egy nőn külsőre?

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
A fogai.
2017. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Magas homlok, ápolatlan fogak, bajuszka meg ha a vàlla kétszer olyan széles mint az enyém
2017. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Az is, amikor egy átlagos nő a nagy, ronda orrába piercinget tetet.
2017. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
18%
Férfinél is ronda, ha cigizik, de egy nőnél ez kifejezetten undorító.
2017. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

En lany vagyok, de a fiuk az osztalyomban mindig mondjak hogy nem szepek az olyan lanyok akik igenytelenek.

Gondolok itt, sarga rohadt fogakra, tulsagosan zsiros hajra, szoros testre, tulsok pattanasra. Es hogy eleg undorito az olyan lany aki nem furdik.

De ezek a fiuk tipikusan azokat a cicababa lanyokat kedvelik.

2017. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Ha kövér
2017. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem írtad, hogy most a testére vagy mire érted, nekem a testi adottságokhoz és körülményekhez nem megfelelő öltözködés.

Tehát van mondjuk egy testi hibája értsd. pl. kövér és olyan felsőt vesz föl, amiből majd kifolyik na ez gusztustalan.

Vagy körülményekhez nem megfelelő alatt értem, hogy menőnek akar tűnni ezért erőlködik, mikor én voltam ilyen bulibajárós de már 20-25 éves korosztály az egyik szórakozóhelyre járt egy középsulis csaj, aki nyáron a harminc fokos estébe is téli csizmában meg bőrszoknyában volt mindig. Szó szerint láttad, ahogy folyt az arcán az izzadság! Meg képzelhetitek mennyire kitűnt a többi nyári ruhás lány közül. Végülis ha azt akarta hogy emlékezzünk rá sikerült neki eltelt lassan tíz év és alig egy hónapja találkoztam vele egy áruházban ő volt a pénztáros akinél fizettem. :-D

mégse szedhetett föl jó pasikat a bőrszerkójával ha ma kasszázik de itt legalább már nem kell elevenen megfőnie.

2017. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Tetovalt smink. Tulsuly. Apolatlan kormok kulonosen labkormok (minden eletkorban, mindket nemen borzasztonak tartom). Rovid haj haaaaatalmas fekete szemuvegkerettel.
2017. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Milyen fontos manapság az embereknek a külső. És az emberi értékekkel mi van? Nekem például tetszik Betty a csúnya lány, pedig összeér a szemöldöke és bajuszkája is van. És ugye milyen helyes lány? Még így is? Indiában bezzeg nem hátrány, ha valakinek összeér a szemöldöke, vagy van rajta pár kiló súlyfelesleg. A hölgyek szépen felöltöznek. Látszik rajtuk a husika, de nem attól lesz szép egy ember, hogy sovány, vagy kövér.
2017. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9:

Csak épp ez a kérdés most pont a külsőről szól.

2017. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!