Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a lány szép?

Szerintetek ez a lány szép?

Figyelt kérdés

[link]

Asszem 22 vagy 23 éves, barátomat rajtakaptam hogy nézegette, de nem tudom minek mivel baratom 17 eves.

16/L



2017. máj. 7. 15:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
23%

Eleg szep, na meg szep a sminkje is.

De ne aggodj a baratod miatt, nem azert nezegeti mert szerelmes bele:D a lanynak amugy is van szerelme ahogy latom.

De ez olyan mint mikor te ranezel egy helyes fiuka oldalara, nincs benne semmi:)

2017. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Elsosorban fiuk valaszat varom
2017. máj. 7. 15:13
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
Amugy csak szerintem tartja olyan furcsan a szajat?😐
2017. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
54%

Nekem egyáltalán nem tetszenek az ilyen lányok, de ez teljes mértékben személyes preferencia. Sokszor van, hogy valaki megnéz valaki más profilját, attól még nem kell egyből megijedni. Ha pedig van rá okod, akkor ideje megjavítani a kapcsolatotokat :)


25/F

2017. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
De most ez komolyan olyan jol nez ki, h nezegetni kell?
2017. máj. 7. 15:40
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

Ezt tőle kérdezd meg!

Mindenkinek más az ízlése, lehet neki ez az igazi bombanő és ezért neki jól esik nézegetnie, talán ki is veri rá. Más meg rosszul van a csaj maszkírozott ku*vás fejétől.

2017. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Szerinten kifejezetten nevetséges azzal a plasztikszájjal. A szeme meg az alakja még szép lenne, na de az a száj 😂
2017. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Jézus mekkora ügyet csinalsz ebből,gondolom te sem csukott szemmel járkálsz az interneten..👏🏻😅
2017. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
35%
Sajnálom a barátod, hogy te jutottál neki :D Azért nézeget más lányokat, mert tetszik neki. Ha ezzel nem tudsz együtt élni, akkor ne keress párkapcsolatot.
2017. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szokták mondani, hogy hűséget fogadott, nem vakságot. :D Ne legyél rinyap.na, minden férfi néz nőket a neten ez halál normális. Tényleg olyan nőre akarsz féltékeny lenni, aki 100%, hogy nem jönne össze barátoddal? :D Ez a nő vonzó, tipikusan jó nő. Persze, hogy nézegeti, az én barátom is szokott ilyen nőket nézni, SŐT, meg is szokta nekem mutatni. :D
2017. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!