Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

2 hete szúrattam orr pc-t, ha kiveszem mennyi idő alatt nő be?

Marad utána heg? Vagy valami kenőccsel elősegíthetem a hegmentes gyógyulást?

Keress kérdéseket hasonló témákban: piercing, orrpiercing, kiszedés, eltávolítás, gyógyulás, heg, hegmentes gyógyulás

2017. máj. 7. 23:47  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, szúrattam a pc-t :D

# 1/4Időpont 2017. máj. 7. 23:51 Privát üzenet

Egy kicsit kellett volna hamarabb gondolkodnod.

Egyébként én kiváncsi lennék hogy van-e egyáltalán olyan ember akinek tetszik a másik emberen ez a pc.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. máj. 8. 07:11 Privát üzenet

Nekem kifejezetten tetszik másokon a pc, mert nekem is van egy pár.

Amúgy kérdező, miért gondoltad meg magad?

Nem lesz heg csak egy kis pont, amit ha valaki nagyon szemfüles azért észre vesz.

Azért kenegesd tetrán kenőcsel még egy darabig.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2017. máj. 8. 08:47 Privát üzenet
Rozsnyaidori nevű felhasználó válasza:

Nekem is volt orr pc-m sajnos nekem tulsagosan fentre szurtak a karikahoz en pedig bele tettem es sebes lett az orrom mivel a karika kicsi volt ... benne volt par napig de utana mar a pont pc-t nemtudtam visszarakni iszonyatosan hamar be no nekem mar egyaltalan nem latszik egyebkent a helye :)

# 4/4Időpont 2017. máj. 8. 13:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ajak piercing szúrás után a belső ajak maradhat örökre feldagadva? 2 hónapja szúrattam de egy kicsit még fel van dagadva.
14 évig, mióta megszülettem arany fülbevalóm volt, és ezt nem nagyon vettem ki. Ha kiveszem, és teszek bele bizsut történne valami? Pl. Begyullad vagy ilyenek
Fültágíto csigát szeretnék a legkisebb 0,8 mm esetleg még 1 mm mennyire fájna? Megtudnám csinálni magamnak? És ha kiveszem látszódna valamennyire hogy esetleg nagyobb a füllyuk?
Lassan három hete szúrattam az orrpiercingem de egy kis bogyó szerűség nőtt mellé, mit tegyek?
2hete szurattam szépségpötty pc-t. Már begyógyult. Nem tudom hogy otthonra max 1-2 orára, kivehetem e? Hallottam zsepivel megfogom es ki tudom szedni de vissza is tudom majd rakni?
Kb egy évvel ezelőtt szúrattam egy ajak piercinget magamnak. Azóta változott sok minden, a stílusom kifinomultabb és nőiesebb lett, nem igazán illik hozzám egy ilyen extrémebb...

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!