Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen jellegű illatúnak...

Milyen jellegű illatúnak mondanátok a női burberry brit rhythm parfümöt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom meghatározni milyen illata van, csak azt tudom hogy nagyon tetszik. Néha kicsit férfiasnak, néha virágosnak, néha kifejezetten nőiesnek, néha tisztaság illatúnak érzem, de van, hogy egyszerűen csak tetszik, de fogalmam sincs, milyennek lehetne jellemezni. Pedig mindig valamilyennek érzek egy parfümöt. Vagy vaníliás, vagy virágos, vagy fűszeres, vagy málnás, vagy akármilyen, de valamilyennek mindig be tudom határolni az illatot. Ennél viszont egyszerűen nem.

2017. máj. 19. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez tényleg egy különleges illatú parfüm, és szerintem ráadásul évszaktól függően eléggé változik is, hogy milyen jegyek jönnek inkább elő.

Van benne egy olyan szintetikus (virágos) molekula, ami ha jól tudom másik parfümben még nem szerepelt.

Összességében egy száraz, friss illat, és tényleg elég sokoldalú. Ha nagyon muszáj lenne, azt mondanám levendulás hintőpor.

2017. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Érdekes...itt illatozgatom a karom, és csak annyit tudnék mondani ha valaki megkérdezné, hogy milyen, hogy szuper. Szuper, mert a számomra a legideálisabb illat, amúgy meg egy kellemes, fehér illat.

Maximum mikor az itthoni pólómon már második vagy harmadik napja rajta van, akkor tudom behatárolni az illatot. Akkor szerintem valami nagyon kellemesen citrusos

Valóban különböző időjárásban különböző arcát mutatja. Párás, esős időben kifejezetten jó oldala jön elő rajtam. Olyankor valami nagyon jó illat, és a hatósugara is megnő.

2017. máj. 19. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!