Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Vidéki Calzedoniaba tudnak rendelni Pestről méretet ha az üzletben nincs?

Nézegettem az oldalukon a bikiniket van is pár ami tetszene de mindegyik kb egyel nagyobb, ha bemegyek a nálunk levő üzletbe és nincs a méretembe akkor ők tudnak rendelni máshonnan ahol van?
Ha valaki járt már igy ossza meg tapasztalatát :)
Előre köszönöm :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: vidék, Calzedonia, Pest, rendelés, méret

05-19 22:54  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Honnan telik annyi embernek Adidas Nike Air Max cipőre? A legtöbb ilyen 40000-50000 ft-nál kezdődik (legalábbis én Playersroomban Sportfactory boltokban láttam). Vannak olyan..
Ti honnan szoktatok orrpiercinget rendelni vagy venni?
Ez most kamu? Gondolom hogy replika de ennyiért? Meg mernéd rendelni?
Cerruti 1881-et szeretnék rendelni, tudtok megbízható oldalt?
Aliexpressen hogyan kell egyszerre több terméket rendelni egy eladótól, ha még plusszt is fizetnék érte, hogy regisztrált csomag legyen?
Tupírozó szivacsot honnan tudnék venni? Dm-ben, kisebb boltokban lehet ilyet találni? Vagy rendelni valahonnan, nem horror áron?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu