Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Vidéki Calzedoniaba tudnak rendelni Pestről méretet ha az üzletben nincs?

Nézegettem az oldalukon a bikiniket van is pár ami tetszene de mindegyik kb egyel nagyobb, ha bemegyek a nálunk levő üzletbe és nincs a méretembe akkor ők tudnak rendelni máshonnan ahol van?
Ha valaki járt már igy ossza meg tapasztalatát :)
Előre köszönöm :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: vidék, Calzedonia, Pest, rendelés, méret

05-19 22:54  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti honnan szoktatok orrpiercinget rendelni vagy venni?
Honnan telik annyi embernek Adidas Nike Air Max cipőre? A legtöbb ilyen 40000-50000 ft-nál kezdődik (legalábbis én Playersroomban Sportfactory boltokban láttam). Vannak olyan..
Ez most kamu? Gondolom hogy replika de ennyiért? Meg mernéd rendelni?
Cerruti 1881-et szeretnék rendelni, tudtok megbízható oldalt?
Aliexpressen hogyan kell egyszerre több terméket rendelni egy eladótól, ha még plusszt is fizetnék érte, hogy regisztrált csomag legyen?
Tupírozó szivacsot honnan tudnék venni? Dm-ben, kisebb boltokban lehet ilyet találni? Vagy rendelni valahonnan, nem horror áron?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu