Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orr piercing, megállás nélkül...

Orr piercing, megállás nélkül vérzik! Teendö?

Figyelt kérdés

Tegnapelott let kiszuratva az orrom karikaval titan ekszerrel. Tegnap semmi problema nem volt vele, de a mai nap folyaman tobbszor verzett es mivel iskolaban vagyok egesz nap nem tudom minden aldott percben tisztitani, ezert a ver megalvadt korulotte. Hazaertem letakaritottam es azota folyamatosan verzik, termeszetesen nem omlik, de azert eleg rendesen jon, es ugy erzem mintha elnehezitene az orrom. Mellesleg betadinnal kezelgettem, medisept gelt ajanlottak még, lehet veszek azt ha segit. Ha vegkepp nincs megoldas akkor visszamegyek ahol szurattam, esetleg orvoshoz. Elso piercingem, nem tudom mi a teendo, tanacsokat, segitseget koszonom!

Ui: telefonrol vagyok, ekezeteket legyszi nezzetek el.



2017. máj. 22. 17:21
 1/2 anonim válasza:
Az baj ha a piercingvérzik :/ vidd el orvoshoz
2017. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is csöpög a vér a szúrásból. Mi lett a tiéddel?
2021. jan. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!