Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyáron hosszú farmerben "gáz"?

Nyáron hosszú farmerben "gáz"?

Figyelt kérdés

Amint gondolhatjátok, leányzó vagyok, ezért teszek fel egy ilyen kérdést. (Félreértés ne essék, lehet csak én vagyok ilyen szerencsétlen lánytársaim között, hogy még ezt sem tudom eldönteni.)


Mivel az alakom nem túl jó, ezért nem szeretem a rövidnadrágot. Semmiért nem vennék fel nyilvános helyre rövidnadrágot.


Viszont jön a nyár és már ma is igen meleg volt. Nekem is melegem volt a hosszú, sötét farmeromban. Háromnegyedes nadrágot azért nem vennék fel, mert a vádlimat is vastagnak érzem, a combomról nem is beszélve. A fenekem is nagy, ezért nem tudok olyan "buggyos" nadrágot felvenni, hiszen az nem állna jól egy hosszú pólóval.


Ígyhát marad a farmer nadrág.

Ezt el is fogadom, talán ki is bírom.



A kérdés tehát az, hogy mennyire furcsa, ciki így mászkálni az utcákon?

Már többször is rákérdeztek, hogy miért nem veszek fel rövidnadrágot és elég kellemetlen minden egyes alkalommal elmondani az okát.

(Nincs rajtam túl nagy felesleg, 5 kg talán. Nálam kövérebb embereket is látok rövidnadrágban szaladgálni.)



2017. máj. 23. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Szoknyát próbáltad már?

Ha nem tetszik a túlsúlyod, teszel ellene?


Amúgy ha nem döglesz bele, hordjad nyugodtan. Lesznek sokan, akik megütköznek rajta, de én többször is láttam már nyáron beöltözve embereket.

2017. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2017. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gáz! Én is szoktam hosszúnadrágban lenni,este meg főleg mert szúnyogok is vannak!
2017. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, teszek ellene, hetente 4 alkalommal edzek (néha csak 3 vagy 2 jön össze), ezenkívül minden reggel futok, bár gondolom ez nem annyira érdekelt. :DD


Szoknyából kint van a vádlim, valamint abban nem tudok annyira mozogni, ha érted.:)

Szóval abban nem ugrálhatsz, futhatsz az udvaron akárhogy. Korlátoz a mozgádban.


Igen, a szúnyog ellen nagyon jó, de azért mégis. :DD

2017. máj. 23. 20:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én sosem hordok rövidnadrágot és még soha senki nem nézett rám emiatt furán. És a férjem sem szokott soha, pedig ő vékony és szép lábai vannak. Nincs ebben semmi különös.
2017. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első: nem minden ellen lehet tenni. Nekem olyan ikszlábaim vannak, hogy max. kicseréltethetném őket. Persze hogy nem veszek fel rövidgatyát...
2017. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért akarsz szoknyában futni? Ha az udvaron veszed fel csak, nem mindegy h mit? Máshol meg minek ugrándozol?


Egyébként meg lehet szoknyában futni, bár tény h nem a legalkalmasabb viselet. De pl. egy sprintet a buszhoz lazán lenyomok szoknyában.. általában a magassarkú szokott lenni a lassító tényező...

2017. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Vannak hosszú lenvászon nadrágok, sokkal kellemesebb nyáron mint a farmer, és egy centi se látszik ki a lábadból.
2017. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Ha a vádlimtól eltekintek, akkor egy olyan hosszabb, térd felett érő szoknya, normálisan nézne ki?

Bár nem vagyok annyira szoknyás...tehát iskolában nem hiszem, hogy sokat fogom hordani.

(Jelenleg ünneplő szoknyán kívül egy szoknyám sincs.)

Viszont most eléggé kedvet kaptam hozzá. :)

Egy 15 éves lánynak milyen szoknya az elfogadott?(nem feszülős persze).

2017. máj. 23. 21:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Sorstárs jelen. Engem nem érdekel, ki mit gondol arról, hogy nyáron is hosszúnadrágban járok. Meg szoktak bámulni, legtöbbször olyanok, akik előbb tükörbe nézhetnének. Baromi ronda, formátlan, göcsörtös lábakkal vert meg a genetika, a dús bundámat nem lehet teljesen nyomtalanul kiirtani, és egyébként sem tudom elviselni, ha perzseli a bőrömet a nap, ezért nyakig beöltözöm, pedig gyűlölöm a nyarat és évről évre egyre rosszabbul viselem a meleget. Ez van, egész évben jó barátaim a vékony vászonnadrágok. Szoknyát sosem hordok, emiatt gyerekkorom óta rendszeresen beszólnak minden társaságban, de nem értem, miért akkora baj, hogy vagyok olyan jó arc, hogy senkit sem terrorizálok a látványommal.
2017. máj. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!