Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretitek a szoláriumot?

Szeretitek a szoláriumot?

Figyelt kérdés
Melyik fajtájú szoláriumba jártok szívesen? álló vagy fekvő? Illetve nézitek hogy milyen csővel van felszerelve a szolárium? Melyik csővel szerelt szolárium a kedvencetek?
2017. máj. 24. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a fekvőt szeretem. Ahova járok ott tudom hogy jó fajta csövek vannak ezért nem nézegetem.
2017. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekunk van sajat, de en nem nagyon vagyok odaig erte csak nagyon jot tesz a pattanasaimnak, meg az arcom nagyon fako, nehezen barnul es hogy ugy nezzek ki, mint aki el, kell egy kicsi. Allo, chocolate brown-nak a legujabb csove van benne. Nem tudom mi a neve maganak a szolinak, de azt is a chocolate brown-tol vettuk, az a kivul viragmintas. Nem tudom, ismeri-e valaki.
2017. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja megmeg telen nagyon szeretem,.hogy atmelegit, ha kint atfaztam, meg abban a naphianyos idoszakban jot tesz a leleknek is. :)

De max egy heten 2x szoktam, de van amikor egyszer se.

2017. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nyáron szoktatok elmenni? Mi értelme van nyáron elmenni ha kint is süt a nap? persze az ősz,tél és tavasz oké,de nyáron? Senki se megy? :D
2017. máj. 24. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megyek nyáron is mindig. Miért ne mennék. Hétköznap 8-4.ig dolgozom, hazaérek negyed-fél 5, akkor már hova napozzak? Ahhoz két napig kéne kint lennem egész nap hogy szinem legyen. (1. voltam)
2017. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem. szóval akkor az hogy éppen milyen csővel van szerelve a szolárium nem különösképpen érdekel titeket? A lényeg hogy közel legyen? :D vagy útba essen? :D
2017. máj. 24. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem, pattanás és bőröm miatt. Álló a legjobb,mert nem hagy nyomot utána. Egyébként én nyàron egy nap alatt le tudok barnulni rendesen, csak ügyesen kell megcsinálni! :)
2017. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hogy lehet azt szeretni, hogy elmész valahová, ahol előtted kitudja hány koszos cigány feküdt a szoliban izzadva és ott fekszel 10-20 percig maeddig bőrrákot kapsz?
2017. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!