Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan termék, amivel...

Van olyan termék, amivel tényleg legalább egy hétig el sem kezd vissza kinőni a kiszedett szőr? 18/L

Figyelt kérdés

Vagy valamk, amivel ha leszedem pl a lábamról és hónaljamról, akkor nem kezd szinte már másnap vagy két nap múlva visszanőni, érezhetően. Pedig általában gyantázok mindenhol, tehát nem is épp borotva, de persze azt is szoktam néha, ha gyantázni épp nem tudok. Szőrtelenítő krémeket a kozmetikusom nem ajánlotta mondván, hogy rosszabb, mint a borotva, benőnek a szőrök csak meg ilyesmi.

(lézeres kezelés is tudom van, nem tudom mennyibe kerül, de biztos nem valami olcsó és egyenlőre azt nem akarom/merem)

Van esetleg valami amit ajánlanátok? Nektek mi vált be?



2017. máj. 25. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jol gyantazol es nincs hormonzavarod, akkor lehetetlen hogy ilyen gyorsan visszano. Szerintem rosszul gyantazol es csak beleszakitod. Ha jol csinalod, akkor gyokerestol jon ki es az nem letezik, hogy ilyen gyorsan kino, ha nincs semmi bajod.
2017. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kozmetikus csinalja. Jo a gyanta nem egy napon belul no vissza de azert jopar nap utan kezdi ujra megmutatni magat.
2017. máj. 25. 09:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Van olyan krém, ami segít ezen, én nem tudom pontosan, de drága...
2017. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!