Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fitneszmániás csajok miért...

A fitneszmániás csajok miért gyúrják ki magukat izmosra, mikor az maszkulin és férfias?

Figyelt kérdés
Nincs kiábrándítóbb mint egy vékony csaj bicepsszel és hasizommal.
2017. máj. 25. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Fejben van a gond. Ez egy bizonyos fajta szemelyisegzavar, valamit kompenzalni akarnak. Egy nőnek szép a feszes has, a kockas mar undorito.
2017. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
29%
Rohadt rondak az ilyen nok. Vannak ferfiak akiknek bejon. De teljesen megszunnek nok lenni. Jo ha nem tok vekony a csaj vagy dagadt. De egy fiu se legyen szalka. Nem gond ha vekony de tul vekony se legyen mint a lanyok. A ferfiaknal is a tulnizmos test baromi ronda.
2017. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
mert ízlésficamosak
2017. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert ők így érzik magukat jól. Bár nem értem ez miért zaklat fel egyeseket ennyire, ha nem tetszik nem kell nézni, senki nem kényszerít rá hogy nézzed vagy feküdj le vele. Nekik az ilyen test a szép, ugyanúgy mint másnak a nagymellű duci nők vagy a lapos ultravékony csajok. Személy szerint nekem sem tetszik egyáltalán az ilyen izmos test, de ha nekik ez ad önbizalmat hát csinálják. Nem haltam még bele. Másnak meg lehet te vagy kiábrándító, mégsem írkálnak ki kérdést róla.
2017. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Ez mar egy fajta pszichés dolog.
2017. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Mert nekik úgy tetszik, és leszarják a véleményedet.
2017. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Attól mèg gusztustalan:) rubint rekan mi noies van? Naugye!
2017. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ő Kiss Virág, bikini fitness versenyző. Én nem gondolom, hogy ő kiábrándító, vagy gusztustalan lenne.

2017. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Határeset.


[link]


Ebbe mi nőies vonás van?


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


Ez nőies?


Túlzásba vitt ez összes.


Ez viszont nem.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak neked kiábrándító... Sztem szèp és szexi ha egy csaj is sportos és nincs elhizva!

En is sportolok ... ;)


20/l

2017. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!