Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A sok 35+ nőt, akik vörösre...

A sok 35+ nőt, akik vörösre átfestik a hajukat, nem zavarja, hogy ettől ők lesznek a százmilliomodikok a sorban?

Figyelt kérdés
vörös haj
2017. máj. 25. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen árnyalatú vörös?az a pirosas féle?
2017. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Irigylem a problémaidat.

40+, feketére festett haj.

Alapban sötétbarna, pont leszarom, h hányadik vagyok, nem azért festem, h kitűnjek. A vörösök se

2017. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szőkével, barnával, feketével ugyanúgy a százmilliomodik lennék. Amúgy 20 éves korom óta vörös.
2017. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

A festett vörös hajra mindig is "allergiás" voltam.

Nem a szép természetesre festettre, hanem ezekre a rikító lilásvörös borzalmakra, amilyenre a rövidhajú klimaxos konyhásnénik szokták festeni.

Igaz, van akinek tényleg jól áll, de ez 1000-ből 1 ember.

2017. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
S melyikkel nen lenne a százmillomodik? Zölddel, kékkel, hupililával? Nem az egyediség a hajfestés lényege.
2017. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És a 16-30 az ombreval??
2017. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azokra gondoltam akik 35-40 után másik hajszínre váltanak (mindegy, hogy addig is festve volt vagy sem), és az új hajszín pedig az esetek nagy részében "rém eredeti" módon vörös lesz. Szerintem ez tömegesebb jelenség, mint az, hogy ezen életkor után barnára, szőkére vagy feketére váltanak.
2017. máj. 26. 09:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, mi alapján vontok le ilyen következtetéseket :D Ha látsz 4 vörös hajú 50 évest aznap és csak egy barnát meg 2 feketét, akkor már mind vörös, szőkére meg nem festet senki.


Egyébként nem akar ám mindenki "roppant eredeti" lenni. Tetszik neki egy hajszín, befesteti arra a színre és örül neki. Ennyi.

2017. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hányszor mondjuk el neked, hogy az emberek baromira nem azért festenek gajat, h eredetiek legyenek? Tetszik a szín, az áll jól, kész.

Max sárgával, zölddel, kékkel, lilával lenne eredeti.

2017. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy, amikor anno 21 évesen (20 éve) befestettem a hajam ( a sötétbarnát feketére), a vörös nagy divat volt. S mindenki azt kérdezte, h miért nem vörös re festettem.. Meg higy a vöröses fekete is jól állna.
2017. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!