Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kellemetlenül érzem magam...

Kellemetlenül érzem magam mert divatosan öltözködöm? 16/f

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nem, nem anyuci meg apuci veszi rám a ruhákat. Suli után elmegyek melózni. Egy év alatt szépen felújítottam a ruhakészletemet. És azt mettem észre hogy amikor pl a tesco csak középkorú, idősebb emberekkel van tele, nagyok kellemetlenül érzem magam. Azt vettem észre(nem egyszer) hogy néznek rám, mert pl szakadt nadrágban vagyok, vagy azért mert látszik hogy nem a kínaiban vettem a cipőt, 1000 forintért. Szerencsére még nem szóltak, de mit zudnék ez ellen csinálni.
2017. máj. 26. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Az öregek nem azért bámulnak mert fúdedivatos vagy, ők minden fiatalt bámulnak. Nekik baromira nincs fogalmuk arról hogy mennyibe került a cipőd:D Nem rosszindulatból írom, de az nem túl normális ha így megfélemlítenek a tescoban az öregek. Az új ruháid mellé önbizalmat is kéne szerezned
2017. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Miért, a szüleid annyira csórók, hogy még ruhát sem vesznek neked?

Azt ne hidd, hogy egy 40-50 éves tudja, mennyibe kerül a cipőd. Ő csak annyit lát, hogy egy hülye páwab*zi gyerek vergődik.

2017. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, hogy milyen divat szerint öltözöl. Ha eszerint a térdig érő kinyúlt póló stb. akkor nem csoda, hogy megnéznek, mert kerülhet 1 millióba is, akkor is idétlenül néz ki
2017. máj. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nyilván ne viselj olyan ruhát amiben kényelmetlenül érzed magad. tök mindegy, milyen divatos, ha kellemetlenül érzed magad, ne vedd fel. Szerintem nem éri meg a feszélyezettség érzetet a legújabb divat szerint styleingolt farmer, de te tudod.
2017. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva, hogy 16 évesen én is mindig azt éreztem, hogy mindenki engem néz, közben marhára nem is így volt :) ez az érzés a korral jár :)
2017. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből az jön le hogy nem érzed jól magad még így se. Ezért érzed magad kellemetlenül. Az emberek ezt látják rajtad és azért néznek. Nem azért mert akármilyen cipő vagy ruha van rajtad.
2017. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, akik mindenkit megnéznek ok nélkül. Engem is zavarnak, amikor úgy lesnek mint a birka. De nem lehet velük mit tenni.
2017. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!