Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Ti miért lakkozzá...

Lányok, Nők! Ti miért lakkozzátok ki a körmeiteket nyáron?

Figyelt kérdés
Lábon főleg, de kézen is élénk pl. bordó, sárga, más színre is. Kizárólag magatoknak szeretnétek tetszeni vagy tisztában vagytok azzal is, hogy mennyire erotikusnak hat ez a dolog nekünk, férfiaknak?!
2017. máj. 27. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Én nem lakkozom, mert nem szép formájú a körmöm, egy színes lakk pedig csak erre erősítene rá. Így inkább más módon csinosítom magam. De tetszik máson nőkön a szépen festett köröm, rövidre vágott, de hosszúkás formájú (saját!) körömmel. Ha meg lenne hozzá az adottságom, akkor én is festeném gyakran.
2017. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
ja és a lényeget kihagytam: Elsősorban saját magam miatt csinálok bármi ilyen és hasonló műveletet és csak másodsorban a férfiaknak való tetszés miatt.
2017. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Én a magam kedvéért lakkozom. Általában nem használok élénk színeket, csak halvány, átlátszó púder színeket, mert az élénk színek sokkal kényesebbek, nem bírják olyan sokáig.

Én eddig csak olyan férfiakkal találkoztam, akiknek egyáltalán nem tetszettek a feltűnő körmök, se formában, se méretben, se színben, se díszítésben.

2017. máj. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

Ha a szín illik, akkor vonzóbb :)

20f

2017. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Én magasról szarok a férfiakra. Rád is.
2017. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rendben Sunshine. A te döntésed. Épp csak hatalmas a fájdalomenergiád, legyen erőd ezt kordában tartani és elgyengíteni. Sokat csalódhattál a férfiakban.
2017. máj. 27. 21:43
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Amiért télen, ősszel, és tavasszal is. Mert tetszik. Nagy rejtély, mi?


Te amúgy hány férfi vagy?

2017. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Mégis mi alapján ítélted te azt meg, hogy csalódott a férfiakban?

Csak simán nincs megfelelési kényszere, és ezzel felhúzza az agyad, mert rombolja az indokolatlanul nagy egód.

2017. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

"Te amúgy hány férfi vagy?"


Ez nagyon nagy! :)

Max. lábfetisisztának erotikus. Nekem nem az. Kézen se tetszik.

F

2017. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Miért? Mert tetszik. Szeretném szépnek érezni magam, nem másokért csinálom.
2017. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!