Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok milyen haj jön be...

Lányok milyen haj jön be nektek egy srácon?

Figyelt kérdés

Jelenleg közepesen hosszú a hajam. Nem is túl hosszú, és nem is túl rövid.


16/F



2017. máj. 28. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más áll jól. :) A nagyon hosszú hajat nem szeretem, illetve a nagyon rövidet sem, meg nyilván a mai "divatfrizurák" sem az eseteim, az ecsetek. 20/L
2017. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem majdnem mindegy. A hosszú annyira nem jön be, illetve nagyon ritka esetben tetszik csak. Hosszú alatt az ilyen áll meg váll vagy az alá érőt értem.
2017. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En a hosszút es a kopasz fazonokat nem szeretem.Tobbi pedig akkor tetszik ha jól all a srácnak,a stílusához.
2017. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hosszú, ápolt haj.
2017. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Számomra nem olyan fontos a haj hossza színe ( csak ne legyen túl rövid). De felkapom a fejem a középhosszú/hosszabb hullámos hajú srácokra.
2017. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bírom a hosszú hajat, rocker meg metalos arcokon. a raszta is bejön, ha foglalkozik vele rendesen az illető (vagy a fodrásza). bejön ha rövid és kicsit szedett vedett mondjuk. kócos. :D

viszont amit nagyon nem bírok az a minikonty (mint a hagyma vagy a szemetes zsák csomója bmegXD), a zsúrpubis jólfésült belőtt séró... az agyonvaxozott, olajozott dzsigoló-frizkó... a legtöbb srácnak borzalmas a haja :D

2017. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Erről a hajról mi a véleményetek?

2017. máj. 29. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen természetesen, akkor nagyon nyerő.
2017. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!