Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hernyóból pillangó?

Hernyóból pillangó?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már, és láttam is, hogy aki serdülő korában nem volt a fiúk álma, felnőtt korára nagyon szép lett. Nekem azt mondták a szüleim, hogy kicsike koromban voltam nagyon szép és majd még később leszek. Meg mindenki azt mondja hogy a hernyókból is egyszer pillangó lesz és a kishernyó is sokat vár arra a pillanatra. Valakivel történt már ilyen? Hogy megszépült gyakorlatilag? Elég önbizalom hiányos vagyok szeretnék ebbe hinni. Kb hány éves koromra változnék annyit, hogy talán én is szépnek nevezhessem magam?

15/L



2017. jún. 10. 22:06
 1/4 anonim válasza:
Ez nem korfuggo. Sokkal inkabb erdeklodes, es igazabol tolled fugg. Altalanosban rendszeresen piszkaltak, tipikus szemuveg, sima barna haj, semmi extra. Aztan gimnaziumban megvaltoztak a dolgok. Kiprobaltam uj hajstilust, oltozkodest, termeszetes sminkeket, elkezdtem kozmetikushoz jarni, sosem masok miatt sokkal inkabb magam miatt. Szerettem volna megfelelni magamnak, es nem is igazan ereztem magam jol a boromben. Aztan hirtelen elkezdtek megvaltozni a dolgok, a leghelyesebb fiuk kertek el a telefonszamom, es mindenki sokkal erdeklodobb lett felem. Most 23-evesen pedig nem akarjak elhinni a volt altalanos iskolas osztalytasaim hogy en vagyok az. :)
2017. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hű, ez egy igazán jó dolog! :) Köszönöm a hasznos választ!
2017. jún. 10. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kis duci voltam rövid göndör haj szétálló fogak aztán 14 éves koromra olyan nőies testem és fejem lett hogy kb 18nak néztem ki de előtte sokat csúfoltak meg fiús ruhákba jártam aztán kezdtem nőiesen őltözködni vasalni a hajam megnöveszteni szempilla spirál hajfestés aztán bombázó lettem.
2017. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hinni kell, hanem tenni érte. Egyszerűen nem várhatsz arra, hogy majd a génjeid megoldják.

Találd meg a saját stilusodat, hajformadat ami passzol, es a többi aztan jön magától.

2017. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!