Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy a mostani...

Mért van az, hogy a mostani pasiknak (17-18 év körülieknek) az olyan vékony (gebe) lányok jönnek be, akiknek csak csontja van?

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 16:14
 1/8 anonim válasza:
67%
Mért van az, hogy a mai lányok folyton általánosítanak? Nekem pl egyáltalán nem jönnek be a gebék és szerintem sokan így vagyunk
2017. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én se vagyok gebe, mégis van barátom :D Csak azért, mert te nem jössz be senkinek, nem kell a srácokat szidni.
2017. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

2# ikszdé

Én se vagyok gebe van jó seggem mellem combom kis hasam is és olyan barátom van hogy mindenki ráakarna mászn.👊

2017. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Ez fa--ság!!Most nem is divat a vékonyság!!!!!!Hanem a kardashian féle nagy popó,hangsúlyos derék nagy mellek...már nem divat a csontossegg..az a 2000-és évek csak pár példa Anastasia Kvitko,Kylie Jenner nézd meg instagramjukat
2017. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az hogy a "mostani" dagadt lányok jönnek csak ezzel?

Aztán lehet nekik is lejjebb kellene adni az igényeikből és mondjuk akár egy nem sportos srácra ácsingózni hanem mást is megnézni:D

2017. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Utolsó: én csontosaktól is hallottam, de ők azt is hozzá teszik, hogy a mai fiúk 110%a homi és páwa és 160 centinél alacsonyabb az összes.
2017. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Miért van az, hogy a vékony lányokat el lehet hordani mindennek és lehet kritizálni az alakjukat, míg egy duci lányra semmit sem szabad mondani, ami esetleg bántó?
2017. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai duci lányok hajlamosak azt mondani egy szép vékony lányra hogy nincs melle... Nincs feneke ... Semmilye sincs. ..csontváz (azt közbe egy csontjuk sincs kint ami betegségre utalna). Tudom mert ilyen osztalyba vagyok. Ha egy vékony lánynak van c kosaras melle Anna nincs melle ha egy ducibb csajnak az a kosaras melltartó nagy akkor van melle.
2017. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!