Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Epilálás után 3 nappal már...

Epilálás után 3 nappal már picit szőrös a lábam, ez normális, vagy rosszul csinálok valamit?

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Normális. A szőrszálak nem egyszerre nőnek ki. Ami most kinőtt, az nem az, amit 3 nappal ezelőtt leszedtél, ez az, ami akkor még nem látszott.
2017. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy epiláltál, hogy előtte hosszabb ideje már az összes szőröd ki volt nőve, akkor nem normális. Epilátorral nekem is ilyen volt, mert csomó szőrt nem szedett ki gyökerestől, csak letépte, ami ugye lényegében olyan mintha csak leborotváltam volna. Részben ezért tértem át a gyantázásra, azzal nincs ilyen problémám. Ha megvárom, hogy kinőjön az összes szőröm rendesen és úgy szedem le, akkor akár kb két hétig egy szőrszálat se látok.
2017. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!