Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Wish ruha rendelés?

Wish ruha rendelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kerlek írjátok le a véleményeteket a wishrol

Rendeltem 30dolgot

Szamitsak ra hogy mind megérkezik vagy sem?

Ti rendeltetek mar ? Koszonom a valaszokat



2017. jún. 18. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerre 30 dolgot, úgy hogy nem is vagy biztos benne? Hát... Az biztos, hogy nem egyszerre fog megérkezni. Barátomnak általában sokat késett, kisebb volt a méret, de ha reklamált, akkor visszafizették a pénzét.
2017. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden egyes termékre fel van tüntetve a szállítási idő általában megeshet hogy 2-3 hét alatt megérkezik, de az is lehet hogy éppen hogy beesik határidőre, vagy csúszik 2-3 napot is akár.

Én sok negatívat hallottam ruhák terén nem a legjobbakat küldik, általában egyszerűbb hétköznapi ruháknál a mérettel volt probléma, a különlegesebbek esetén rossz kialakítás, rossz gagyi minőség, eltér a fazon a képen szereplő modelltől. Barátnőm több ruhát rendelt már, de nagyon kevés olyan van amit hord is közülük, leginkább egyszerű szoknyákat, nadrágokat, felsőket rendelt, az egyrészes ruháknál iszonyat trehányul van megcsinálva a fazon, totál hülyén áll rajta, és volt már gond a méret miatt is hogy hiába rendelt jó méretet, mégsem volt jó rá teljes egészében. Nem rég vásárolt fürdőruhát jó sokára érkezett meg, de legalább megkapta és kivételesen teljesen jó minden téren.

Rendeltünk már tárgyakat is, meg egy picivel merészebb voltam egy drágább műszaki cikket is rendeltem, de azokra nincs panasz. Mostanában van hogy 4 terméket várok már 1 hónapja hogy rendeltem, de a garantált szállítási időn belül van még, tehát még nincs túl sok jogom reklamálni. Viszont nagy nehezen kinyomoztam néhány telefonálás után hogy Magyarországon a vámon és a posta egyik központjában ülnek sokat a csomagokon mivel eléggé elvannak havazva a dolgozók, kevesen is vannak stb... és ugye ők sem győzik sajnos, türelmesnek kell lenni, bár bosszant engem is, de ameddig nem lépi túl a határidőt addig le kell nyelni a dolgot.

2017. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!