Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz ha 20 évesen őszülök?

Gáz ha 20 évesen őszülök?

Figyelt kérdés
A hajam kb fele ősz, a szakállamban és a mellszőrömben is van egy csomó ősz szál.

2017. jún. 22. 09:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon feltünő mert fekete a hajam.
2017. jún. 22. 09:23
 2/2 anonim válasza:

szerintem egyáltalán nem gáz, ez igazából attól függ hogy mit örököltél, az én édesanyám már 23 éves korában festette a haját mert annyira őszült , fiúknál annyira nem gáz ha őszülnek , a hemeright szürke sosem megy ki a divatból, és elég időtálló . ha téged kellemetlenül érint a dolog , akkor festetsd be vayg hordj sapkát, de szerintem ez még mindíg jobb mintha kopaszodnál, és mikiegér frizurád lenne :)

igazából az a lényeg hogy te szégyenled e vayg sem , aki bele akar kötni úgyis belefog , akik meg a barátaid , azok meg ugyis szeretni fognak, pont leszarják . (legalábbis szerintem)

2017. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!