Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök tudnátok segíteni?...

Műkörmösök tudnátok segíteni? Gél lakk otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az otthoni körmözéssel kapcsolatban lenne kérdésem. Olvastam hasonló fórumokat, de ott csak beszóltak a kérdezőnek. Tudom, mennyire fontos dolgok vannak, mint pl a fertőtlenítő, gombaölő dolgok. Egy párszor csináltattam már a körmeim, csak nagyvárosban drága nekem. Erős nagy körmeim vannak, szóval nem akarok építeni, csak sajátra dolgozni. Egy-két dolog nem világos nekem. Régebben mindig francia körmöm volt. Itt minden réteg zselés anyag volt, külön ecsettel felvíve. Újabb köröm előtt le lett reszelve. Azt le tudnátok írni, mi ennek a típusnak a menete, milyen anyagok szükségesek? A másik meg a géllakk. Egy ideig azt hittem, a zselé meg a gél lakk ugyanaz. A kérdés, hogy az összes géllakk leoldható? Milyen eszközök szükségesek? Kezdő szettben akarok venni lámpát, többféle reszelőt, rózsafa pálcát, fertőtlenítő folyadékot, alapozó-fedő lakkot, meg persze színeket. Kell még valami?



2017. jún. 22. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, leoldhatoak a gellakok a leoldo folyadekba martott vattakoronggal rajta hagyod egy 10 percre majd letolod a rozsafa palcikaval

Fikszalo es leoldo folyadekot is vegyel!!!

2017. júl. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!