Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért válik le a géllakk...

Miért válik le a géllakk mindig csak az egyik ujjamról mostanában?

Figyelt kérdés
Egy ideje magamnak csinálom a körmöm, eddig nem volt baj. De kb másfél hónapja a jobb kezemen a mutató ujjamról állandóan elkezd feljönni a géllakk. Így elég gyakran újra kell kennem azon az egy körmömön. 😣 Ráadásul nem is a körmömágynál kezd feljönni, hanem a körömlemez elején. És csak ezen az egy körmömön... Ha újra kenem egy nap után megint kezd felválni. Az előkészítést ugyan úgy végzem minden körmömön, azok kibírják 3 hètig is, azt is csak azért mert idegesít a lenövés és új körmöket csinálok.

2017. jún. 26. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van készletem itthon, de soha nem tudtam olyan szép munkát végezni, mint, amit a körmös. Így a készlet porosodik a szekrényben sajnos. Ha ugyanúgy csinálsz mindent, mint a többi ujjadon nem tudom hol lehet a gond. Kötteted elég ideig? Minden lépést betartasz?
2017. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, és eddig nem is volt, mint írtam kb. másfél hónapja van ez, és csak ezen az egy körmömön, ha újra festem akkor is.
2017. jún. 26. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jobban használod azt az ujjad.
2017. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam több lakkot, alap ès fedő lakkot is de ugyan az a helyzet, tegnap direkt este csináltam meg de reggelre már megint elkezdett feljönni, ugyan azon az ujjamon, ugyanúgy pedig nem is csináltam semmit sem. 😣
2017. júl. 3. 08:14
 5/5 anonim válasza:

Szia!:)

Lehet, hogy nem zártad le rendesen a végét. Egyébként rengeteg oka lehet annak, hogy miért jön fel a géllakk, ezeket a hibákat általában az előkészítésnél okozhatod.

2017. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!