Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudnék koreai ruhákat,...

Hol tudnék koreai ruhákat, bőrápolási cikkeket és ott népszerű divatmagazinokat beszerezni, esetleg kevesebb pénzért?

Figyelt kérdés
Természetesen Dél-Koreáról van szó ❤ Vagy esetleg ha tudtok ilyen Magyarországi/ Szlovákiai ruhaboltot ahol hasonló stílusú ruhák vannak kérlek írjátok meg 💗

2017. jún. 26. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

yesstyle.com

Vannak dolgok pár dollárért, viszont a kiszállításért fizetni kell plusz 4-5 dollárt:/

2017. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi 😘 Kérlek ha valaki tud még írjon ❤
2017. jún. 27. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] -> Itt kozmetikumokat találsz. ^^
2017. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😍😘😘😘
2017. jún. 27. 14:00
 5/8 Metionin ***** válasza:
Kozmetikumokat e-bayről sokkal olcsóbban rendelhetsz, mint magyar oldalakról. Én rendszeresen rendelek onnan bb-krémet, arckrémet.
2017. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszii, utolsó: Én is gondolkozok rajta, hogy onnan rendeljek, csak félek hogy veszek egy drágábbat, amit esetleg nem küldenek vagy más lesz mint amilyennek leírják...De valószínűleg végül onnan fogok rendelni, mert még csak 14 vagyok és hát az anyukám nem igazán örülne egy 10 lépéses eredeti koreai arcápoló csomagnak 😂😅
2017. jún. 27. 22:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvstam egy cikket nemrég a koraia arcápolásról ami hasznos lehet. Ha érdekel megkeresem és elküldöm a linket.
2018. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
roseroseshop.com nagyon sok borapolasi termeket fogsz talalni
2020. aug. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!