Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sikerült valakinek gyantával...

Sikerült valakinek gyantával ritkítani a lábszőrzetét?

Figyelt kérdés
Rendkívül erős, dús szőr van a lábamon, amit régóta borotválok.Ha reggel leszedem, délutánra már borostás, szúrós,ezért nyáron napi 2x borotválom. Volt már gyantázva, de egy hét után újra szőrösödni kezdett.Ha rendszeresen gyantáznám, epilálnám ritkulna, vagy lassabban nőne?
2017. júl. 1. 05:24
 1/4 Eminity_69 ***** válasza:
100%

Én is nagyon gyakran borotváltam(2 naponta egyszer), tehát egy idő után a gyanta mellett döntöttem. Csak ajánlani tudom. Az elején még nekem is 2 hét után visszanőtt, de hát ez várható volt sajnos. Aztán eljutottam odáig(kb fél év után), hogy most már csak havi egyszer kell legyantáznom/legyantáztatnom.

Az Xepil gyantacsíkokat ajánlom, sok márkát kipróbáltam, de toronymagasan ez a legjobb:)

2017. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Eminity_69 ***** válasza:
100%
(ja és egy kicsit ritkult is a szőrzetem)
2017. júl. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én epilálom. Hosszú évek óta. És nagyon megritkította a lábamon a szőrt. Meg elgyengítette. De érdekes dolog ez. Mert ha ne adj isten nincs időm epilálni, csak pikkpakk borotválni, akkor megint erős és dús, olyan mint a drótkefe:) én a rendszeres epilálás mellett voksolom:)
2017. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 10 éve nem nyúltam borotvával a lábamhoz, csak gyantával. Már elég ritka, pedig nekem is elég erős szőröm van/volt. Én ajánlom a gyantát. Az elején szerintem kozmetikussak csináltasd, hogy lásd, hogyan csinálja egy profi, kérdezgesd, esetleg nézz netes videókat. Aztán magadnak is meg tudod csinálni, nem nagy ördöngősség, egy gyantamelegítő sem drága (mikróban vagy tűzhelyen is lehet melegíteni, de az macerásabb).
2017. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!