Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szolival kapcsolatos kérdések?

Szolival kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
Viszonylag érzékeny, fehér bőröm van; de azért képes vagyok barnulni. Napozni viszont nincs annyi időm, ezért úgy döntöttem, hogy elmegyek szoliba, hogy hamarabb, egyenletesebb színem legyen. Most pénteken voltam először, 6 percre mentem állóba. Használtam krémet (Dr. Kelen Sunsolar Bronz), így nem égtem le; sőt mintha egy nagyon kicsit barnább is lettem volna, de ez valószínű az csak az önbarnító miatt. Kedden megyek legközelebb, növeljem az időtartamot, vagy maradjon a 6 perc? És utána milyen rendszerességgel/hány percre? Illetve még annyi, hogy a karom, hátam már alapból le volt barnulva, hogy tudom így tudom elérni, hogy ne látszódjon annyira a "kontraszt"? :D Szívesen fogadok bármilyen tanácsot.

2017. júl. 9. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Érzékeny, fehér bőrűeknek végképp nem javasolt a szolárium és a napozás sem. Mondjuk ezek közül még az eleve sötétebb bőrűeknek sem javasolt. A napozás és a szolárium csak ráncosít. Önbarnító mellett amúgy sem szabad napozni, nem tudom ilyen hülyeség honnan jutott eszedbe. Ha "szép" ráncos akarsz lenni, akkor menjél szoliba. Én fehér bőrű vagyok, de észrevettem, hogy azok a velem egyidős 23 évesek sokkal idősebbnek néznek ki, akik mindig szoliba járnak. Míg én simán kinézek 16 évesnek is.
2017. júl. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
91%

Szia!

Én is jarok szoliba,csak nekem amugy is barna bőröm van,nem szoktam le égni.Nekem a szoliba a lány azt mondta,hogy amíg el nem érem a kívánt színt addig mehetsz egy héten kétszer és miután már elég barna vagy akkor menj egy héten egyszer a szín megtartása érdekében. Szerintem maradjon még a 6 perc mivel fehér bőrű vagy és még csak elsőnek voltál. Szerintem 3-4 alkalom után már növelheted 8-ra is. De a szoliban nyugodtan megkérdezheted a lányt aki ott van, nagyon kedvesek :) remélem segítettem, jó barnulást:)

2017. júl. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első, tisztában vagyok vele, hogy nem éppen a legegészségesebb dolog; de nem is tervezek rendszert csinálni belőle, és nem is akarok "csokibarna" lenni, mert nem olyan a bőrtípusom. Nyilván te sem voltál még szoláriumban, ezért nem neked céloztam a kérdésem; egyébként önbarnítót tartalmazó kifejezetten szoláriumkrémet használtam. Gratulálok a "fiatalos kinézethez"... Másodiknak pedig köszönöm!:)
2017. júl. 9. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:
De voltam már szoláriumban életemben kb. 5-ször de azt is megbántam Nekem mindegy mit csinálsz magaddal, vagy lehúzhatod a válaszom, akkor is öregít, de ez már a te bajod.
2017. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosan, ezért nem is értem, hogy miért veszed a fáradtságot...úgy mentem oda, hogy tájékozódtam a dolog hátrányairól/előnyeiről. A válaszod pedig lehúztam, mert egyik kérdésemre sem sikerült hasznos választ adni.
2017. júl. 10. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!