Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejönnek az izmos...

Fiúk nektek bejönnek az izmos lányok? (Nem a testépítő hanem a kis kocka hasacska kis kar és láb izom)?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon bejön az ilyen lány aki picit ,,ki van gyúrva". Férfitársaim/fiúk ti hogy vagytok ezzel? Kort és nemet!

Köszönöm a válaszokat!

( ha vannak itt ilyen lányok írhatnak) :)


2017. júl. 10. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem.
2017. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Igen
2017. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Korotok lemaradt :)

17f

2017. júl. 10. 16:40
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Nekem bejönnek! Szeretem a sportos izmos lányokat. F
2017. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem igen, amíg nem viszik túlzásba. Egyik ismerősöm alapból is nagyon szép volt, kicsit husis, nem is duci csak nem fogpiszkáló. aztán elkezdett edzeni, fitness versenyeken részt venni és túlzásba vitte. túl izmos lett már egy nőhöz képest és fogyott a melleiből. megműttette a melleit, aztán a száját meg szerintem az orrát is. már annyira mű hogy gusztustalan. de am igen, bejönnek a kicsit izmosabb csajok. csak én nem nekik :D 22f
2017. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ki pontoz le azért mert leírta értelmesen a véleményét a kérdésnek megfelelően? és még csak nem is írt utána semmi véleményt, hogy mivel nem ért egyet. de ha nem is ért egyet az sem ok, mivel ez szubjektív, hogy kinek mi jön be -.- " szánalmas. aki ezt tette ez legyen a legnagyobb öröm az életében. bár szerintem tényleg nem tud felmutatni ennél nagyobb eredményt. jöhet a 0% :D én is mindenkit lepontozok majd
2017. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Sovány meg picit izmos bejönnek 19/F
2017. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen,nálam úgysem izmosabb :P
2017. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tetszenek, de a nagyobb darabok még jobban bejönnek.
2017. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az átlag csajoknál sportosabb/izmosabb vagyok, de fitnesz csajokhoz képest nem :)


Szeretek sportolni és csak sportos srácok jöhetnek szóba :)


20/l

2017. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!