Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejönnek az izmos...

Fiúk nektek bejönnek az izmos lányok? (Nem a testépítő hanem a kis kocka hasacska kis kar és láb izom)?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon bejön az ilyen lány aki picit ,,ki van gyúrva". Férfitársaim/fiúk ti hogy vagytok ezzel? Kort és nemet!

Köszönöm a válaszokat!

( ha vannak itt ilyen lányok írhatnak) :)


2017. júl. 10. 16:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én kondiba járok vagy 20 éve már, a nem túl izmos csajok bejönnek, meg igazából ők illenek hozzám
2017. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy darab erős csajok jönnek be. Minnél nagyobb annál jobb.
2017. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azok tetszenek, akik nem inasan izmosak, mint a hosszútávfutók, hanem akik nőiesek, karcsú a derekuk, nagy, domború, kemény combjuk és kerek fenekük van, izmos, jól elkülönülő vádlival, kecses achilles ínnal, ívelt, szép nyakkal, kidolgozott, de nem bikaszerűen széles háttal.

35 F

2017. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2017. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ő NAGYON! Igazi szépség, külsőre pontosan az esetem.
2017. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!