Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim gyantával kapcsolatban...

Intim gyantával kapcsolatban lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

Eddig borotváltam ezt a terültet, de nagyon unom, hogy 2 nap után már borostás. A szeméremdombon epilátort használtam, ott tart egy hétig kb, de a többi részen nem merem ezt alkalmazni.


Szóval szeretném kipróbálni az intim gyantát. Az lenne a kérdésem, hogy ez mennyi ideig tart kb, és mennyibe kerül kozmetikusnál? Ezenkívül még annyi, hogy ha van rá mód, inkább itthon szeretném, mert olyan "salátás" a puncim, és ezért nem annyira szeretném kozmetikussal csináltatni. Ilyen esetben milyen gyantát szerezzek be?

18L


2017. júl. 18. 22:25
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Hely függő, amiket én ismerek, ott olyan 5ezer környékén van, én 4100-ért csináltatom.


Mindenképpen cukorgyantával érdemes, sokkal egyszerűbb és kényelmesebb.

Nekem olyan 3 hétig jó szokott lenni, de eleinte gyorsabban kinőtt. Utána pedig egyre tovább maradt sima, meg egyre ritkább is lett a szőr.

Hidd el, aki csinál intimgyantát, az látott már mindenféle puncit, és nem a formájára fog figyelni, hanem csinálja a dolgát.

2017. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én cukorgyantával csinálom (nem csak ott, mindenhol), drogériában lehet megvenni, de otthon is el lehet készíteni, én is úgy szoktam.
2017. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
felesleges csak ezért nem elmenned kozmetikushoz aki sokkal rövidebb idő alatt, problémamentesen alapos munkát végez. ha higiéniailag rendben vagy akkor nem fog a kinézetével foglalkozni mert nap mint nap lát női intimrészt. elmész és a fájdalmat kivéve egyáltalán nem fogod megbánni. ha viszont naaaagyon szeretnéd te magad csinálni akkor cukorgyanta
2017. júl. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!