Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szalagavató-keringő ruha...

Szalagavató-keringő ruha kérdés: hol? (Bp. )

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok! Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy Bp-n hol lehet szalagavatóra ruhát kölcsönözni, ha nagyon kicsi a méretem? (kb 30-32-34) Az a baj, hogy alacsony, kismellű, átlagos súlyú lány vagyok.

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

18/l



2017. júl. 20. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) nekünk a Boglárka szalonból hozták a ruhákat. Mindenféle méretben van náluk, illetve át is szabják a ruhát, ha kell. Osztályszinten rendeltük tőlük a ruhát, és el is jöttek a sulinkba
2017. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ó, ezt az infot nem tudtam róluk, köszi!!:)
2017. júl. 20. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Nagykörúton nagyjából minden második házban találsz egy-egy ruhakölcsönzőt, szánj rá egy délutánt és járd végig őket. Mindenféle fazont fel tudsz így próbálni, nem jár semmilyen kötelezettséggel (elköszönsz azzal, hogy másnapig még átgondolod, aztán nem mész vissza). Igazítani is tudnak mindenhol, hozzá vannak szokva. Némelyik kölcsönzős nagyon nyomul, de tudni kell nemet mondani nekik :)
2017. júl. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2017. júl. 23. 19:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyöngyfény szalon, ott van a keleti mellett. Nekem is onnan lesz, ránk szabják
2017. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, sokat segitettek!
2017. szept. 9. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!