Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Indistrial piercingről mik az...

Indistrial piercingről mik az infók?

Figyelt kérdés

A helyzet az h a fájdalom érdekel, és hogy tényleg annyira pokoli-e mint mondják? Köldök pc-m van azt kb meg se éreztem és elég jól bírom a műanyagot stb, pl a köldökömbe is ilyen 2 hét után már lazán raktam műanyagot.

A másik meg az hogy elállóak a füleim, így mennyire gáz, ha nem is felkötve de az egyik oldalt elcsatolva simán hordom szóval nyilván mutogatnám ha megcsinálom :D



2017. júl. 20. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Infók: fülben átfutó legalább 2 lyuk, átmérők: anyagméret AWG-ben 14 (átlagos), anyagméret metrikus rendszerben 0,0016, hosszméret változó, anyag típusa: Ti/316L/PVD bevont/bioplast, készítési technika manuális (eltérő altípusokkal), kezelési anyag megnevezése Octenisept (Schülke), Betadine (Egis), esetenként Etanol (m.70%), keloid esetén hidrogén-peroxid (m.3%). Gyógyulási idő 12-52 hét. Látszólagos gyógyulási idő 4-8 hét.


Most akkor jöhet a pokoli fájdalom. Igen, fáj, de közel sem pokoli. Hidd el, ha a fájdalom maximuma, amitől elájulsz lenne a 100, akkor az intim piercing érzéstelenítő nélkül is csak 30-40-t érné el. Ez olyan 6-10 körül lenne max. Ha a fájdalom érdekel, rossz témakörbe írtál.

Igazából ezután semmit sem kérdeztél, csak írtál és nem nagyon értem, hogy az elálló füleidet miért felkötve hordod az egyik oldalt elcsatolva simán. A mutogatás meg a része szerintem.

További értelmes válaszért kérdezz értelmesen ;)

2017. júl. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Érzéstelenítés és meg sem érzed. ;)
2017. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!