Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Változhat valami az önbizalmam...

Változhat valami az önbizalmammal kapcsolatban, ha szépek lesznek a fogaim?

Figyelt kérdés
Önbizalomhiànyos vagyok a fogaim és az alakom miatt..ha szépek lennének a fogaim akkor vàltozhat valami?
2017. júl. 24. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Pacsi.Nekem sincs sok.Kapa fogaim vannak,de holnap megyünk időpontot kérni fogszabályzásra.Biztos rossz lesz vele,de majd 2 év múlva normálisan állnak majd:) meg fehéríteni is kell majd,mert imádok kávézni,és megfogta:/
2017. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem 2 het mulva lesz meg :) beszelunk privibe? :)
2017. júl. 24. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem év végén lesz fogszabim elvileg. Mert ki kell húzni bölcsességfogakat, meg tömni is kell fogat, ami azért nem olcsó. Kitartást nekünk.
2017. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ah nekem is jovoheten huznak ki egy fogamat :D

Menjetek magan dokihoz,az a biztos.en is oda jarok :)

2017. júl. 24. 18:53
 5/8 Metionin ***** válasza:
Igen, sokat. Nekem a fogszabi nem segített, amíg huszon x évesen ki nem műttettem a rossz helyre nőtt fogamat, nem mertem mosolyogni.
2017. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok fehérek a fogaim, de össze vissza állnak, ha egy lány rám mosolyog mindig csak azt a béna erôltetett mosolyt kapja vissazz, hogy ne lássa a ronda fogaim.
2017. júl. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nagyon ismerős, bár én lány vagyok. Soha nem nevettem nyitott szájjal. Annyira nem vészesek a fogaim, de mégis olyan rossz érzés. :S Most fogom majd elkezdeni a fogszabályzást lassan 20 évesen. Nem érzem úgy, hogy késő lenne és hogy ne érné meg az a sok pénz. Ha teheted csináltasd meg te is, mert szerintem többet ér, mint akármilyen új autó.. az érzés, hogy szépek lesznek a fogaid és eltűnnek a gátlások. :) Tudom milyen átkozottul rossz érzés ez, kívánok sok kitartást és ne adjátok fel. Lesz még gyönyörű mosolyotok.
2017. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolso: nyugi en meg mar 21 leszek :)

Sose keso elkezdeni

2017. júl. 25. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!