Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Be szeretném festeni a hajam...

Be szeretném festeni a hajam végét kékre. Vettünk külpnböző hajszínező spray-t és festéket is de összekócolta a hajam, nem tudtam kifésülni, nem fogta be a hajam. Milyen hajfestéket, hajszínezőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

ami befogja a kissé barnás szőke hajamat?

Hogy tudjam fésülni, és ne károsítsa annyira



#haj #kék #spray #hajszínezű
2017. júl. 30. 13:37
 1/3 anonim válasza:

Szia

Minden festék szárítani fogja a hajad, ez sajna ezzel jár.

Én annó az Imperity festék kék színét próbáltam ki elsőnek de azóta az Alfaparf Evolution sötétkékjét használom.

Használj festett hajra való sampont és balzsamot, attól majd kezelhetőbb lesz a hajad.

Remélem tudtam segíteni :)

2017. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Schwarzkopf Live Color XXL - lila színezőjével festettem be tegnap a hajam . Nagyon meg vagyok vele elégedve . A legjobb színező. Nagyon sok helyen rosszakat olvastam róla , ezért nem mertem eddig kipróbálni , de nem bántam meg . Egyébként nekem is hasonlo a hajszínem mint neked . Ja és kéket is lehet belőle kapni
2017. aug. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én a Crazy Color hajszínező Lila színét használom, simán befogta a hajamat, ugyanilyen színe van az enyémnek is eredetileg. Nekem nagyon beva'lt :)

2017. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!