Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak még itt olyan lányok,...

Vannak még itt olyan lányok, akiknek vékonyabb a térdük, mint a vádlijuk?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos keskenyebb térdem van, mint vádlim, emiatt alig találok magamnak nadrágot. Kíváncsi vagyok, vajon vannak-e még mások is, akik hasonló cipőben járnak, vagy ez nagyon extrémnek számít.

(nem tudtam, milyen kategóriába rakjam, azért van itt :D)


2017. aug. 2. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég sok embernek keskenyebb a térde, mint a vádlija...
2017. aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szerintem nem. mert akkor úgy lennének szabva a ruhák, hiszen úgy tudnának belőlük többet eladni.

abból indulok ki, hogy míg az összes barátnőm gond nélkül talál magának olyan nadrágot, ami passzol mind térdben, vádliban, combban, addig nekem félévente egyszer sikerül. a nadrágok 95%-nál az van, hogy passzol vádliban, passzol combban, de a térdnél lötyög és eláll. a kedvencem az, hogy begombolni is alig tudom annyira szűk, a térdnél meg borzalmasan nagy.

Erre vonatkozott a kérdés :)

2017. aug. 2. 23:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaa, értem...lehet, hogy neked annyira izmos, és genetikailag olyan formájú a vádlid?


Próbálj olyanokat nézni, amik nagyon rugalmasak, nyúlósak, és ha a térdeden jó, a vádlidnál még ki tud nyúlni, ezért nem szoros...

2017. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!