Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a roma lányok...

Szerintetek a roma lányok miért állandóan fejfájdítóan édes parfümöket használnak?

Figyelt kérdés
Mindenféle diszkriminációtól függetlenül érdekelne hogy mit gondoltok,valahogy eddig az összes roma lány akivel találkoztam ilyet viselt,szerintetek miért?

2017. aug. 3. 01:51
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
piszok olcsoak azert
2017. aug. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Mert nekik csak felegyenesedni sikerült az állatok közül, agyuk nincs. Mivel masként nem tudja oda csábítani a kant magához, így veszi azt az erős szagú szrt, meg a színes ruhákat..
2017. aug. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%

Nem csak ők, az arabok is. Valahogy ez kódolt ízlés lehet. Ki tudja..

Ahogy különböző országokban más a szépség ideál, úgy az ilyen ízlés is lehet eltérő más-más embereknél.


Szerintem..

2017. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a fiatal lányok többsége kortól függetlenül vonzódik az ilyen illatok iránt... én több fehér szőke tinin érzek ilyet, mint román amúgy :D. És az ok az, hogy még nincs kifejlett ízlésük, és azt hiszik, az a menő, ha a kedvenc sütijük meg édességük illatában pompáznak 24/7. Mert az finiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Közben meg egy bizonyos életkor után az emberek többsége sugárban hány az ilyenektől, ha nem a konyhában érzi. Ez meg tetéződik azzal, hogy azok is a fiatalok általában, akik nem tudják, hogy viseljenek egy parfümöt, és magukra locsolják a fél üveget, mert sztük anélkül nem elég illatosak és azt hiszik, akkor az igazi, ha 10 km-re is érzik az emberek.


A másik ok az, hogy aki nem akar sokat parfümre költeni, vagy csóró, az választhat kb. a brutál savanyúan alkoholos öreganyámos meg a kőkemény cukorbomba jellegű "parfümök" közül. Mert pl. a Star Nature-ös okádékokat 600 Ft-ért meg tudja venni a kínaiban (pedig ha jól kifogja, egy sokkal igényesebb illatot már kifog a Rossmannban akár 1500, de max. 2000-ért is leértékeléskor).

2017. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!

Utolsó,valóban a tiniknél ez a menő,de én szó szerint roma tinin nem éreztem mást:D

2017. aug. 3. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
A rasszizmus sajnos negatív szóként él, pedig nem kéne. Genetikailag kb. olyanok, mint a feketék, néger lányok is szinte ugyanilyenek. Nagy segg, p¡csafarmer, karra felcsapott színes táska, sok smink, édes parfüm. Én utálom ezeket, de valakinek bejön.
2017. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%

"A rasszizmus sajnos negatív szóként él, pedig nem kéne."


én meg téged és a te fajtádat utálom....azaz az utálkozókat. de ugye nem baj?

ha neked lehet nekem is.

én veled szemben vagyok rasszista, utálom a rasszista rasszt.😁...de ez nem negatív szó.


atyaisten ilyenek még vannak...na takarodj!

2017. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Miért, szerinted nem más a szaga egy feketének, mint egy fehérnek? Ennyi.
2017. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valóban más szaga van egy fehérnek és egy feketének,teljesen más ember,habár jó magam sem vagyok liberális,sőt,de ezen kérdés megfogalmazásakor egy percig nem volt hátsószándékom,észrevettem és gondoltam megkérdem,szóval maradjunk csak az izlés/parfüm témánál,ez nem a politika fül:D
2017. aug. 3. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!