Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mennyire szoktátok évszakon...

Ti mennyire szoktátok évszakonként váltogatni a parfümötöket? Egyáltalán van ennek értelme? Ha van az embernek egy megszokott, hozzáillő illata, mi értelme váltogatni csak azért mert (téli, nyári, őszi, tavaszi jegyek stb. )

Figyelt kérdés
Ti is váltogatjátok évszakhoz illően,vagy a beváltat megtartjátok végig az évben?

2017. aug. 4. 00:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Én parfüm mániás vagyok.Jelenleg szám szerint 247 darab parfümöm van. Nem, nem,viccelek! Ebben vannak "gagyi" pár százasok de márkás 40-50 ezer forintosak is. Sosem évszak, hanem a hangulatom és az aznapi szettem alapján válaszok illatot
2017. aug. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát ez is egy opció,mindenkinek van egy mániája,csak eltérő hogy ki milyen hőfokon űzi ugye:D

Jöhetnek még a válaszok!:)

2017. aug. 4. 01:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én évszak szerint is szoktam. Nyári melegben nem szeretem a túl édes, túl fűszeres parfümöket.

Van olyan parfümöm, amit bármikor viselek, van, amit nem.

Pl. egyik kedvencemet, a Chopard Wish-t csak ősszel és télen viselem. BÁrmikor pl. a Black XS-t.

Az ilyen mostani kánikulában pedig csak kimondottan friss, gyümis parfümöket viselek el magamon.

2017. aug. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na és a friss gyümis parfümök télen nem jók?Mármint az oké hogy az édesebbek nyáron nem,de a könnyűek télen sem?:)
2017. aug. 4. 06:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Én szoktam, van egy-két eleg édes, szinte mézeskalácsra hajazó illatom, ezeket képtelenség lenne nyáron viselni.
2017. aug. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően a nehezebb illatokat szeretem, de ezekbe nyáron belefulladnék. Persze van pár kivétel, ami inkább balzsamos mint nehéz, és egész évben használható. De télen inkább azokat veszem elő, amiket nyáron nem lehet, a kimondottan nyáriakat meg hanyagolom. Én is szeretem a változatosságot, kb 40-50 illatot használok, de sokszor tesztelek újakat is. A férjem ezzel szemben ugyanazt a parfümöt használja évek óta.
2017. aug. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak 10-15 parfim van, amelyeket hangulom, öltözködésem (elegáns vagy sportos) időjárás, évszak szerint használok.

Szerintem ha valaki kicsit belemerül a parfümök világába, akkor érteni fogja miert váltogatják a parfümöket különböző tényezők szerint.

Gondolj arra pl hogy tavasszal és ősszel is lehet 20 fok a hőmérséklet. Mégis tavasszal más színvilág szerint öltözködünk mint pl ősszel.

2017. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Na és a friss gyümis parfümök télen nem jók?"


Ahhoz tudnám ezt hasonlítani, mintha télen akarnál jeges limonádét inni, amikor forró csoki is van. Persze azért jó néha elővenni a nyáriakat, és elképzelni hogy épp nyaralunk :). De az édesebb, vaníliás illatok ilyenkor komfortosabbnak tűnnek.

2017. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én télen inkább a fűszeresebb illatokat preferálom,nyáron pedig a könnyedebb friss illatúakat.
2017. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nyilván minden ízlés dolga,nekem speciel szinte mindenki aztmondta,hogyha megtalálom sok próba után azt a parfümöt,ami igazán illik hozzám,akkor maradjak annál teljesen,ezért éreztem furának,hogy egyik új ismerősom évszakonként váltogatja az illatait,és ezért kérdeztem hogy más is vajon osztja-e ezt a véleményt,de ezekszerint igen sokan:D Más témában én is imádok újítgatni,úgylátszik csak a parfüm témában vagyok a megszokások rabja:D
2017. aug. 4. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!