Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hallottátok a Miskolci Búzatér...

Hallottátok a Miskolci Búzatérnél található Júlia kínai ruhabolt "incidenseiről"?

Figyelt kérdés

Már két barátnőmtől is hallottam,hogy a próbafülkében egy süllyesztőt alakítottak ki,ahonnan az "áldozatokat" a pincébe "ejtik"!

A rendőrség is megtalálta őket a bolt pincéjében kopaszra nyírt hajjal,meztelenül,elkábítva.

Tudom fura,de vért is találtak ott,ezért mindenkit arra kérek hogy vigyázzon azzal a bolttal,mert akiktől hallottam nem hazudnának nekem,mellesleg egy tanár is mondta.

Nem tudom,hogy a rendőrség tesz-e lépéseket a bolt bezárása miatt,remélem már rajta vannak.


2010. máj. 23. 17:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

jajj

ez már évekkel ezelőtt is kamu volt---köremailként 50 veerzióban hallottam a sztorit

2010. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

Áááá, durvaaaaa.

Kolléganőmmel sokszor jártunk oda ezért-azért, de sosem volt semmi gond. Bár nekem az az egész bolt egy káosz...már vagy egy éve nem voltam, de nem is szeretnék.

2010. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, és miután a rendőrség megtalálta őket még engedélyezték a további működését:D
2010. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
én is hallottam. és akár igaz, akár nem, én biztos hogy nem megyek be oda.
2010. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
19%
Ez kicsit lesokkolt. Szerintem nem igaz, minden esetre én nagy ívben elkerülném azt az üzletet. Éljen az elővigyázatosság..
2010. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,véleményeket.

Azért vigyázzatok!:)

2010. máj. 24. 08:56
 7/24 anonim ***** válasza:
36%

épeszű ember ilyet nem talál ki, szóval nem hiszem, hogy kacsa...

amúgy én ezt egy rendőrtől hallottam...

2010. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, h kacsa. De bizonyítani is pofonegyszerű, elég lenne elmenni oda és megnézni minden próbafülkében a padlót van-e titkos csapóajtó rajta. Eleve hülyeség lenne így rabolni embert csak ezért a bolt alatt pincét építeni máshol kijárattal stb. Ha el akarnak rabolni akkor az utcán tuszkolnak be egy kocsiba és kész. Vagy rádtörnek otthon az éjszaka közepén.


Ez épp akkora marhaság mint a Tecsóban elveszett gyerek, akit átöltöztetve kopaszra nyírva találtak meg a WC-ben. Nem kell minden marhaságot elhinni.

2010. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%

Ez egy kib*szott nagy h*lyeség...

Szervkereskedők mi? meg anyám kínja...

2010. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
16%
nem hülyeség sztem. nekem az egyik ismerősöm mesélte h a lány bnőjével ezt tették. még sosem voltam abban a boltban...pont most készültem benézni, de már 100% h nem megyek!!! És vigyázok hova megyek be próbálni!! Hülyének lehet nézni,de én már mindent elhiszek ami itt folyik...
2010. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!