Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hallottátok a Miskolci Búzatér...

Hallottátok a Miskolci Búzatérnél található Júlia kínai ruhabolt "incidenseiről"?

Figyelt kérdés

Már két barátnőmtől is hallottam,hogy a próbafülkében egy süllyesztőt alakítottak ki,ahonnan az "áldozatokat" a pincébe "ejtik"!

A rendőrség is megtalálta őket a bolt pincéjében kopaszra nyírt hajjal,meztelenül,elkábítva.

Tudom fura,de vért is találtak ott,ezért mindenkit arra kérek hogy vigyázzon azzal a bolttal,mert akiktől hallottam nem hazudnának nekem,mellesleg egy tanár is mondta.

Nem tudom,hogy a rendőrség tesz-e lépéseket a bolt bezárása miatt,remélem már rajta vannak.


2010. máj. 23. 17:46
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%

Ez komoly kérdés! :D

Jesszusom, hogy mit el nem hisznek az emberek:)

HAHÓÓÓ!! Belegondolt már abba bárki is, hogy ott magyar eladók dolgoznak? Mondom magyarok!! Szerintetek hagynák, hogy honfitársaikat kínaiak gyilkolásszák?

Lehet hogy a betevő falatért sok mindent eltűr az ember 1 kínaitól ha az a munkaadója(tapasztalat:)), de könyörgöm (!) azért ez már túlzás lenne, (a havi minimálbérért). Ugyan már!

2010. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Miért csinálsz úgy mintha a mai világban nem mindent a pénz irányítana?

Lehet,hogy te nem lennél kapható pár száz ezerért(vagy akár csak 10-ért)ilyen dolgokra,de vannak emberek akik még kevesebbért is elvállalnak ilyeneket.

A vilaszokat köszönöm,érdekes vélemények vannak:)

2010. máj. 30. 11:54
 13/24 anonim válasza:
100%
Engem az érdekelne hogy az egyik válasz ado mondta egyik barátnőm barátnője. És nem láttad élőben, vagy vipen írj rá, am meg ha elvitték küldföldre kimesélt neki róla, olyan mint a hajó amit élőember nem láttot akkor arról kimesélt(KAribtenger kalozai 1), és sztem az útolsónak igaza van kivállalna el egy ilyen munkát, ha meg jól meg fizetnék látszodna rajtuk. am meg ha szted pár forintért is gyolkolnának akkor kérdez meg egyy bérgyilkost mennyiét csinálja, sztem ha ebben hisztek akkor a Zsarnain biztos találsz egyet.
2010. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
19%

De buták vagytok....Remélem hogy ez tényleg nem történt meg.de én nem zárom ki.Még azon gondolkoztok hogy vagy e oan ember magyarországon aki ient csinálna mint eladó..hogy beszál egy ien szervkereskedésbe.Könyörgöm nézzetek már szét magyarországon szerintem több száz rászoruló és elvetemült ember van.akinek a pénz nagy szükség!és lehet hogy nem ő boncolja fel, de a hallgatásért sokat kap..Azt hiszitek hogy egy szervkereskedőnek nagy cucc lefizetni egy szegényt??amikor valaki 1 veséért több milliót is odaadna.

Nem azt mondom hogy biztos hogy megtörtént, de a mai világban már semmi nem lehetetlen...

szóval vigyázzatok!!Jobb félni mint megijedni!!!

2010. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%
Az emberi butaság és hülyeség határtalan
2010. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
44%

Második válaszadó vagyok. Ezt ma olvastam a boon-on:

[link]

Azért én nem megyek kínaiba...

2010. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
32%

mondjuk ebbe a mai világba bármi megtörténhet..de ha egyeseknek úgylátom ide érvek kellenek.pár honlapról másolok most nektek:

Ám kicsit ez a történet furcsa,rengeteg kérdés merül fel evvel kapcsolatban.


-Valyon a tv-be iletve az újságokba miért nem hallottunk/olvastunk erről??


-Ha a szervet kiveszik, utána be is kell ültetni valahol. A vese 48, a máj 23 óráig maradhat beültethető állapotban, de a sikeres beültetés esélye a kivételtől számított idő arányában csökken. A legálisan kivett szervek szállítása éppen ezért országon belül szirénázva száguldó autóval, országok között különgéppel történik. Illegálisan hogyan tudnák megoldani?


-És be sem záratták a boltot???


-Ha igaz lenne a sztori, akkor ha úgy nézzük az a csaj se volt egyedül, akkor mire megy azzal, hogy nem egyedül megy? De egy poénnak jó volt!


De azért láttam érkeztek olyan kommentek is mi (talán) hihető:


-Szerintem nem alaptalan hír ez. Ilyet nem találnak ki! Ennek biztos, hogy volt alapja.


-Biztosan nem alaptalan. Hisz hallani lehet hogy országszerte nem ez a két eset volt összesen csak a többiről nem nagyon beszélnek. Ja és európaszerte pedig több száz ilyen eset volt!!!!! Senki ne menjen egyedül kínai üzletbe!!


-Higgyétek el ez igaz minden,szemtanuja voltam miskolcon a búza téri miskolci kínai ruházat boltjánál,bilincsbe vitték el a kínaiakat és akik ott dolgoztak szégyen szemre magyarokat is!!!A miskolci BOSCHBA dolgozik annak a nőnek a férje akinek a feleségével megtörtént,ez van szervkereskedelem!!!!!!!!!A nőt most is kezelik mert olyan sokkkos állapotban van!!!Senki ne menjen egyedül a kínai boltokba!!!!!


De egyébként ha vkit annyira izgat,mennyetek be nézzétek meg!

2010. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%

Ohh de...és ezek a kínaiak természetesen Kecskeméten és Székesfehérváron is felbukkantak és centire pontosan ugyanigy üzemeltettek bonctermet az üzlet alagsorában...az is igaz ugyabár h mind3 városban a csávó kint várta a barátnőjét...végülis..és persze erről senki se tud se a rendőrség se a kórházak...olyan ez mint a népmesék...valaki elkezdi és terjed tovább...

jah amugy pont ma voltam bent és lásss csodát nyitva van az üzlet sőőőőt olyan aranyosak vtak a zsaruk h kiengedték a kinaikat akik mellesleg magyar nők...mert ugyebár ott magyarok dolgoznak:D

Vicces...talán még hihető is lett volna ha

1. nem ugyanez a sztori terjedne szóról szóra a másik két városba

2. ha esetleg lenne vmi látszata.. pl bezárták a boltot blabla

halljak meg olyan nyugodtan vásároltam bent hogy az már csoda :D:D

2010. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Én 1 hete voltam ott . de már elötte hallottam a hírről.

Szoltak, hogy ne menjek oda többet, de barátnőmmel úgy döntöttünk bemegyünk... Egyébként az eladők már elnézést, de elég szegényesen vannak felöltözve, meg látszik rajtuk, hogy nem ápoltak, igánytelenek nagyon! Szóval a kínaiak simán letudják őket fizetni, hogy halgassanak!

Amúgy eszünkbejutott, hogy fel emeljük a próbafülkébe a szőnyeget, hogy mi van alatta, de a függöny alján be lehetett látni, szóval kihagytuk xDD de amúgy szerintem az egész hely elég rémísztő, bár attol még úgyanúgy fogok járni oda :)

2010. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Ez am rohadt téves info mert rohadtul nem JúliaXD hanem egy másik kínaiXDXD

(1+1) a parkolóó mellett ha érdekel valakit:P


És am eszed annyi amennyi látszik ha már nem rendes ruha van rajtuk akkir már lefizethető?:D Te higagy gratula:D te biztos jó cuccokba jársz de akkor minek jársz kínaiba??? Meny márkásba ...........

2010. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!