Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hallottátok a Miskolci Búzatér...

Hallottátok a Miskolci Búzatérnél található Júlia kínai ruhabolt "incidenseiről"?

Figyelt kérdés

Már két barátnőmtől is hallottam,hogy a próbafülkében egy süllyesztőt alakítottak ki,ahonnan az "áldozatokat" a pincébe "ejtik"!

A rendőrség is megtalálta őket a bolt pincéjében kopaszra nyírt hajjal,meztelenül,elkábítva.

Tudom fura,de vért is találtak ott,ezért mindenkit arra kérek hogy vigyázzon azzal a bolttal,mert akiktől hallottam nem hazudnának nekem,mellesleg egy tanár is mondta.

Nem tudom,hogy a rendőrség tesz-e lépéseket a bolt bezárása miatt,remélem már rajta vannak.


2010. máj. 23. 17:46
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Na és mit gondoltok egy ember meddig bírja vese meg máj nélkül azonnali kezelés nélkül? xD Jómagam is vesebeteg vagyok és nincs vesém... és mikor elromlott hát nem volt egy kellemes érzés... És a nő most is él? xD Hogyne... Az a gond, ha valakinek kiveszik a veséjét akkor azonnal művesekezelésre kell kötni, ha meg a máját azt meg nem gondolom hogy akármilyen más kezelés nélkül ott helyben is túlélné... És nem hiszem hogy a kínaiak hogyha már kiveszik a szerveidet akkor majd művesére kötnek és életben tartanak azért hogy beköpd őket stb...

Ám ezt már kb 50 féle változatban hallottam.. köztük olyanban is hogy több nőt is elraboltak előtte is és azokat beállították prostinak... ahham xD Néha azért bele kellene gondolni hogy mit hisztek el... Vese meg máj nélkül prosti... esetleg a tüdejét nem vették ki? xD

2010. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
javítsatok ki, ha tévedek, de szerintem ahhoz, hogy egy ember szerveit kivegyék, nem kell leborotválni a fejét...
2011. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
xd
2011. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ráadásul egy szerv kivétel az nem 5 perc és nem egy ember végzi. Legalább 20-30 ember kell kiszolgálószemélyzettel együtt a kivett szervet is általában pár napon belül, de sokszor pár órán belül be kell ültetni. Márpedig ennyi embert lehetetlen lefizetni vagy megfenyegetni ,hogy ne beszéljen róla, ne csak akkor nem hanem mondjuk 50 év múlva se. 1-2 embert még lehet, de többet már nem. Ráadásul elég könnyen ki lehet deríteni van-e csapóajtó a próbafülke alatt. Meg ugye a szervátültetés se úgy megy mint a sufnituning autószerelés, hogy egyikből ki másikba be. Ez még az öreg autóknál se megy, ugyebár ugyanolyan típusú kell legyen pl. Embereknél is így van. Egyező vércsoport pl. fontos, az meg senkinek sincs a homlokára írva, hogy hahó én 0-s vagyok, meg ugye pl. májnál vagy tüdőnél alapos kivizsgálás kell, hogy kiderüljön beültethető-e másnak. Ezt egy zugműtőben a föld alatt hogy végzik el pillanatok alatt?
2011. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!