Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek jó ha egy...

Lányok! Szerintetek jó ha egy férfi parfümöt használ, vagy ez inkább egy nőcis dolog, és a pasi maradjon inkább a szappannál/dezodornál?

Figyelt kérdés

2017. aug. 5. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem "nőcis".
2017. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nőies dolog.Azért vannak a férfi parfümök.
2017. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem, persze főleg akkor ha olyan parfüm ami tetszik.
2017. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én is nagyon szeretem,és a barátai köröm is odáig van a férfi parfümök illatáért. :)
2017. aug. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
engem irritál. de nőkön is van olyan illat, ami zavar. férfiakon egyenesen émelyítő, de ez nem a te hibád, hanem a gyártóké szerintem.
2017. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Én imádom. Pl a barátom Armanit használ, olyan,mintha az az ő illata lenne,mivel évek óta csak ezt a fajtát használja. Én is a lacoste egy ik fajtáját használom 3 éve.

Minden embernek legyen egy illata,amihez őt lehet kötni. Véleményem szerint.

Szerintem az a férfi(ugyanúgy,mint nőknél), igénytelen,aki nem használ parfümöt.

2017. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát én mint nő rendkívűl előnyösnek tartom azt a férfit aki parfümöt használ,de szerintem az igénytelen jelző nem arra érvényes aki nem használ parfümöt,attól még lehet pedáns:)
2017. aug. 11. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Igénytelen aki nem használ?

Eléggé elferdült már egyesek gondolkodás módja ahogy látom:D

2018. febr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Álomvilág van itt a gyakorin. :D
2018. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!