Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Ti hogyan vélekedtek...

Csajok! Ti hogyan vélekedtek Rubint Rékáról? Külsőleg értve a kérdést. Nagyon sokan kedvelik.

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek formáiról, izmairól? Valaki esetleg látta már Őt élőben közelről?

2017. aug. 9. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csúnya, pláne azzal a szétszolizott bőrével.
2017. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelem hogy ennyire kigyúrta magát, nem mindenkinek van erre akaratereje meg kitartása. De személy szerint nekem nem tetszik és nem is akarnék olyan alakot mint az övé. Meg arcot se.
2017. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Szerintem aránytalan. Mármint amilyen nagy és kidolgozott a válla, annyira kicsi a feneke és vékony a lába és semmilyen a vádlija. Mondjuk lehet genetika kérdése is, de nekem személy szerint nem tetszik az ő alkata annyira.

Arcra nem szép, de most ez relatív.

2017. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A 3-asnak igaza van: ha nem lenne műmelle, egy oszlop lenne, minden nőiesség, forma nélkül.
2017. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sunshinedoll! Igazad van, nekem is az arányai szúrnak szemet. Vékony lábak, lehet a karja vastagabb mint a lábszára.
2017. aug. 9. 17:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mihez képest?

Egy átlag nőhöz képest jó teste van, izmos, ad magára.

De egy olyan nőhöz képest, akinek hozzá hasonlóan ez a hivatása (fitness modellek, testépítők) egyáltalán nem nagy szám.

Értem úgy, hogy nincs olyan jól definiált izomzata, és nem arányos a felépítése. A genetikája sem szerencsés.

Mutatok olyanokat, akik szintén a testükből élnek, és jobban néznek ki:

Toldi Zsuzsa (pedig ő most nem is versenyzik, ehhez képest elég jó formát tart fent, az a kis felesleg pedig külön jól néz ki rajta):

[link]

Bodó Dóri (fitness modell, iszonyat mű, de a teste szép)

[link]

Békefi Brifi (fitness modell)

[link]

Salamon Dia

[link]


És még folytathatnám :) Ők szintén a testükből élnek, és jobban néznek ki, mint Réka.

De a fő kérdésedre válaszolva, én amúgy bírom Rékát, szívvel-lélekkel csinálja, amit csinál és nagyon jóindulatú.

Persze a fenti lányokkal ellentétben ő elsősorban celeb, azért is ilyen felkapott annak ellenére, hogy a teste messze nem olyan jó, mint egy fitness modelnek.

Mivel az átlagembert szólítja meg, és hozzájuk képest mérve jól néz ki, ezért ismert. Na meg az átlagember nem jártas a testépítésbe, és nem is nagyon tud mihez viszonyítani.

Az üzlete pedig nagy átverés, hiszen a tornáival és az update ételekkel nem lehetne ilyen teste, mégis úgy adja el magát, mintha ezektől lehetne várni ezt az eredményt. De hát valamiből meg kell élni:)

2017. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy mivel Rékának genetikai okokból kifolyólag nem szép az izomzata

(például a hasa [link] sokkal jobban nézne ki, ha nem lenne folyamatosan ennyire szálkás, lenne rajta egy kis zsír, ai elfedi a hibákat.

2017. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsóként válaszoló! Teljesen egyet értek Veled! Köszönöm, hogy ilyen hosszan kifejtetted gondolataid!
2017. aug. 9. 19:50
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
lófeje van
2017. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Minden testrésze csúnya!


És igaz, hogy gazdag, "tehetséges" meg minden, de szerintem ki....ottul beképzelt!



Asha

2017. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!