Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen melltartót vegyek ha...

Milyen melltartót vegyek ha nem egyforma a két mellem?

Figyelt kérdés

Sokat fogytam és még fogok is és edzek mellre is mégsem egyforma. Alapból nem voltak azok de most... a bal megállt a fejlődésbe még 12-13 évesen a másik normális lenne csak nagyon lóg és látni pólón keresztül hogy az egyik lentebb van mint a másik. Eddig sport melltartóim voltak az a vastag pántos de szeretnék egy rendeset venni. Milyen fajtájút vegyek hogy ne legyen feltűnő a lógás? Sima vagy jobb választás e szempontból a push up?

17/L


2017. aug. 12. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, nincs olyan nő, akinek egyforma lenne a két melle, ezt jegyezd meg! Az egyik kicsit magasabban van mindenkinek, mint a másik, és vagy maga a mellméret, vagy a bimbóméret mindenkinek különbözik. Szóval ez egy percig se zavarjon. :)

Hogy felsőben szépen mutassanak a cicik, szerintem a szivacsos jobb. Nem kell pushupnak lennie, ha nem szereted, a lényeg, hogy merevítős legyen, meg szivacsos. Ezzel el tudod rejteni azt is, hogy nem egyforma a méret, meg a nagyobbat szépen meg is emeli.

Ha teljes dekoltázst szeretnél emelni, jöhet a pushup is, csak arra figyelj, hogy ne "essen ki" a melled belőle, erre konkrét recept nincs, próbáld fel a különböző fajtákat.

(Még ha amúgy minőségit hordasz is, egyszer érdemes elsétálni kínai áruházba, ott ahány melltartó, annyi szabás, arra, hogy végigpróbáld és megtaláld, melyik tetszik, az is jó. :) )

2017. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sima push upos szerintem javít rajta. :)
2017. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!