Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Feltűnt egy ideje, hogy egyre...

Feltűnt egy ideje, hogy egyre több a kövér magyar nő és egyre inkább a párjuk az aki jobban néz ki, valóban így lenne?

Figyelt kérdés

Igazából nem csak én mondtam már ezt,hanem soktól hallottam ezt, köztük anyától is aki azt mondta,hogy régebben fiatalabb korában nem volt ennyi elhízott nő.

Én arra gondolok ha tényleg igaz,hogy egyre több péksüteményt esznek. Nálunk munkában minden nő péksüteménnyel tömi magát, nem étkezik rendesen. A férjeik, barátjuk mellettük jobban mutat. Több háj, több műköröm,ezt látom. Amolyan amorf testük van és nem nagyon tesznek érte.


Mit gondoltok?



2017. aug. 17. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A nők genetikailag hízékonyabbak. De attól hogy egy pasi nem kövér, még nem néz ki automatikusan jól.
2017. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
" A nők genetikailag hízékonyabbak" Ezt biztos nő találta ki, és marhaság. Egy férfi is elhízik ha zabál, sörözik és nem mozog. A hízás a lustaság eredménye. Ezek a nők nem szeretek főzni, inkább chips, kóla, pizza, mozogni meg nem hajlandók.
2017. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos, nőkènt azt kell mondanom, hogy sok a magára kevesetvadó nő. Műköröm az van. De az összhatás- jaj.
2017. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az nem kifogás,hogy hízékonyabbak. Az életmód leginkább ami befolyásolja. Én nem tartom azt,hogy a magyar nők a legszebbek, biztos hogy nem, már nem. A francia, lengyel nőket meg lehet nézni, ott nem zabálnak ennyi Fornettit amitől meghíznak,meg nem pirítják magukat szénné a szoliban mint itthon. Sőt Csehországban is megfigyeltem mikor utoljára voltam ott,hogy a cseh nők mennyivel vékonyabbak és természetesebbek.
2017. aug. 17. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!