Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13/f szemöldök piercing?

13/f szemöldök piercing?

Figyelt kérdés

Anyu megengedte ,de szerintetek más hogy néznének rám az emberek vagy a tanárok

Szerintetek rakjak be vagy sem ?🤔



2017. aug. 18. 07:17
 1/9 anonim válasza:
51%
Pff.. Ide a pisztolyt, de piszok gyorsan!!
2017. aug. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Mással nem tudsz kitünni?
2017. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
sose mások miatt csinálj/ne csinálj valamit. A kérdés az: TE akarsz-e, vagy nem. Ha neked kell ez az "önmegvalósításhoz", vagy önmagad megismeréséhez, vagy csak ki akarod próbálni, akkor csináltass, igazából se előrébb se hátrébb nem leszel vele.
2017. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Én azt mondanám, hogy ne. Ha látok valakit, akinek szemöldökpiercingje van, mindig az ugrik be, hogy mennyire igénytelen/vidéki/prolis a kinézete. Tudom, hogy nem szép dolog általánosítani, és ettől függetlenül nem zárkózok el attól, hogy jobban megismerjem az adott embert, mert biztos értékesebb, mint amit én elsőre gondolok róla, de hát ugye az a bizonyos első benyomás...
2017. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban szeretnél, és fontos lenne neked, nem érdekelne téged, hogy mások mit gondolnak rólad. Én azt mondom, hogy ne csináltass.
2017. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen csak kaptam hideg meleget 😞
2017. aug. 18. 10:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Van pár piercingem, de ha lenne gyerekem, akkor bárna 18 éves koráig vele
2017. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el
2017. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valakinek a szemét szurja, akkor a szüleidet bazsák meg érte, mert törvényileg fülesen kívül 14 alatt nem lehet semmi iylen..
2017. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!