Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 évesen nagyon gáz az A...

13 évesen nagyon gáz az A kosarú melltartó? Esetleg ilyenkor növelhető még a mérete?

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen korban sem gaz, de 13 evesen meg foleg. Ne foglalkozz ezzel, ugy sem tudod megvaltoztatni a meretet, csak fogadd el.:) Es ugyis fog meg noni nyuga
2017. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Még évekig nőni fog...
2017. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én inkább merevítő nélküli melltartót használnék, nagyon szépeket lehet venni. :D
2017. aug. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? A melled egész életedben változik majd. Fog még nőni. De csak és kizárólag magától. Te sehogy nem tudod megnöveszteni. Jobban jársz, ha megbarátkozol a tükörképeddel.
2017. aug. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Spectre_R42 válasza:
100%
Homlokon csaptam magam, mikor megláttam a kérdést. Most komolyan 13 évesen ezen problémázol? Minek akarsz dinnyéket a mellkasodra ennyi idősen? Elhiszem, hogy manapság az a divat, hogy a te korodban 20-nak kell kinézni, de nem tudom megérteni, miért kell egy 13 éves gyereknek ezzel foglalkozni... Ráérsz a mellméreteden filozofálni felnőtt korodban.
2017. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 lehetnél kicsit együttérzőbb. Lehet, hogy cikizik a lányt a méretei miatt. Vagy épp egy számára fontos személy tett megjegyzést. 13 évesen még olyan ingatag lábakon áll az ember én-képe és önbizalma.
2017. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Spectre_R42 válasza:

Ebben a korban mindenkit cikiznek, akit meg nem, akkor az cikiz másokat. Az meg már rajtunk áll, hogy foglalkozunk-e vele vagy nem. Nem az, hogy nem értem meg a helyzetét, mert tinédzserkorban jön elő fokozottan az önértékelési zavar, csak ki vagyok akadva, hogy 13 évesen ez a fő problémája. Ahelyett, hogy megpróbálná elfogadni önmagát és hagyni, hogy a dolgok a maguk módján menjenek, már egyből növelni akarja, csak mert a többi birka azt az elvet vallja, hogy ebben a korban már úgy kell kinézni, mint egy bombázó. Múltkor egy koncerten az egyik haveromra rámozdult egy lány. Az egész baráti társaság azt hitte, hogy bőven elmúlt már 20 és kiderült, hogy csak 14 éves.

Tehát nekem főleg az a kérdésem a kérdezőhöz, hogy minek akarja siettetni a dolgokat?

2017. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13 éves vagy.Neked még lehet akár D-s kosarú is.Én 18 éves vagyok és nekem is ugyanekkora.Én akkor mit szóljak?Viszont nekem már nem változhat.Szóval fel a fejjel!
2017. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 ne beszélj már szamárságokat, hogy ne változhatna! A női mell szinte állandóan változik. Ha hízol-fogsz, ha gyermeket szülsz, szoptatsz, változni fog a mérete, formája. Aztán amikor változó korba lépsz, megint változás várható.
2017. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!