Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mellbőségem 86 cm és a mell...

A mellbőségem 86 cm és a mell alatti körméretem pedig 78 cm. Vagyis a különbség 8 cm. Változhat ez még?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és egyszerűen el vagyok keseredve.A tükörbe se merek nézni emiatt.Igazából sokáig küzködtem,mert a boltban nem találtam magamnak melltartót.Mielőtt valaki azt mondaná,hogy ennyi erővel minek melltartó nekem,egész idáig nem hordtam melltartót csak toppot,de már megelégeltem.Meg ha valami szép ruhát akarok felvenni ahhoz nem elég a top.Mert a top az nagyon vékony és a mellbimbóm látszott bizonyos ruháknál és nagyon zavart.Próbálgattam a melltartókat és a 75A méret végülis jó lett,vagyis nem állt el.Egyébként már elég régóta menstruálok,és nem nőtt sose semmit és 2 hónapja fogamzásgátlót szedek és attól se nőtt.Esetleg még nőhet valamitől? Úgy tudom terhességtől nő,de azt még nem tervezem egy darabig. :D Egyszerűen szégyellem magam,hogy ilyen kicsi :(. Sokan mondták már,hogy fogadjam el,meg úgy se ez a lényeg,de könnyű csak mondani,én akkor sem tudok ebbe beletörődni.

2017. aug. 26. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Létezik bélelt top.
2017. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Más lány meg attól szenved, ha túl nagy. Majd megnő ha terhes leszel meg ha szoptatsz
2017. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy van bélelt top,de azt nem lehet mindenhez felhúzni,ha például egy különlegesebb estére megyek és szép ruha kell,ilyet nem húzhatok fel.

#2-es-nek: Lehet,hogy szoptatástól megnő de akkor hol fog érdekelni engem,ha találtam magamnak egy férjet aki szeret és már gyerekünk is lesz.Akkor,azt jelenti,hogy elfogadnak olyannak amilyen vagyok.

2017. aug. 26. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon kicsi. Tiniként zavart. Olyan 20 évesen vettem észre, hogy így is nagyon sok férfinak tetszem. Szóval ez nem akadály.
2017. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, hogy egyáltalán semmi baj nincs ezzel. Gondolj a kondis csajokra. A többségnek semmi melle nincs, mégsincs náluk vonzóbb dolog a világon. Ha szép arcod van, és/vagy megfelelő kisugárzásod, akkor egyáltalán nem lesz emiatt gondod a pártalálással. De ahogy elnézem van megfelelő önkritikád és humorérzéked, tehát a kisugárzásos részt féligmeddig ki is pipálhatod :)

(21F)

2017. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én kisebb melleket szeretnék!!
2017. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!