Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes lenne beruházni egy...

Érdemes lenne beruházni egy epilátorra? Tudtok ajánlani egyet, jó áron?

Figyelt kérdés
Nagyon unom a borotválást, kb már másnap csinálhatnám újra, ezért gondoltam más megoldásra. Gyantán is gondolkodtam, de az bonyolultabb lenne szerintem, főleg hónaljon, meg az intim területen. Tudtok ajánlani egy jó epilátort, ami nem olyan hú de drága?

2017. aug. 27. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes, 13 éves korom óta, tehát 14 éve epilátort használok.

Nem tudom, hogy lehet-e még ilyet kapni, de ezt használom a kezdetek óta: [link]

De ebben a márkában szerintem nem lehet csalódni.

2017. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is olyat használok mint amit ez első belinkelt. Csak ajánlani tudom 👌
2017. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri, hosszú távon ez a legköltséghatékonyabb az elérhető árú módszerek közül. Nekem Remington van, azt nem ajánlgatom, de a Braun modelljeit mindenki dicsőíti.
2017. aug. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Braun márkából kb bármelyik, Remington epilátorom nem volt de a hajformázó cuccaikról csak jót tudok mondani szóval biztos jó
2017. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!