Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok. Én vagyok az egyetlen...

Srácok. Én vagyok az egyetlen vagy ti is megszoktátok hagyni a fanszőrt/hónaljszőrt? 18/F

Figyelt kérdés
Mindkettő egész hosszú, de őszintén nincs kedvem lenyírni. Férfiasnak találom.

2017. aug. 28. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen. Speciel én le szoktam tárolni kb havonta egyszer, de sok olyan haverom van, aki meghagyja.
2017. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*tarolni
2017. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem mindenhol natur igy szeretem
2017. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen. Kb évente egyszer, ha már nagyon itt az ideje, vissza szoktam trimmelni a fanszőrt, de akkor sem csupaszra, az gusztustalan lenne szerintem...


a hónaljammal meg nem foglalkoztam sohasem


28F

2017. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Igaz en lány vagyok,de cak reménykedni tudok,hogy te vagy az egyetlen és utolsó ilyen srác.Pfujjj
2017. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor már legalább ketten vagyunk
2017. dec. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gimnáziumban még borotváltam a hónaljamat, most 22 évesen már nem. Évente max. egyszer-kétszer azért lenyírom rövidre. A farkammal ugyanez a helyzet, azzal a különvséggel, hogy azt gimiben se borotváltam. 22F
2018. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül
2019. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!