Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi csajokról? (Képek)

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 23:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

milyen tulajdonságok jutnak eszetekbe, ha rájuk néztek, melyikük a legszebb szerintetek? (Esetleg sorrendben)


1: [link]


2: [link]


3: [link]


4: [link]

2017. aug. 29. 00:01
 2/11 anonim ***** válasza:
3.-ra a legjobb ránézni, talán ő a legszebb, de a 2. tetszik nekem leginkább. Ne kérdezd miért gondolom így, meg mi alapján szeperálok, elég furán vagyok összerakva. :D
2017. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Mind a négy szép szerintem :) nem tudom megmondani miert de nekem ez eldol egybol amint ranezek es nem talaltam bennuk kivetni valot.

Képekrol nem itelkezek igy nem mondok semmit.

2017. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

#1 plasztik szőke cicababa

#2 túl van sminekelve

#3 szerintem érdekes arca van

#4 véleményt róla nagyon nem tudok írni de imádtam a Szégyentelenekben Fióna karakterét

2017. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
88%

1. Szörnyű, túl idős hozzám és nem jön be amúgy sem. Nem szép a mosolya sem, nem aranyos, se semmi.


2. Nem jön be. Valahogy aranyos is lenne egy kicsit, de mintha érezném hogy erőlteti túlságosan is, felszínesebb csaj, nagyon tetszeni akar mindenkinek.


3. Imádom, nagyon vonzó és aranyos, nőies, szép mosollyal, szép arccal és tekintettel.

(smink nélkül. A smink sokat ront.)


4. Bejövős, ha nincs 5 kiló smink rajta, és nem ilyen nyomorék sztár ruhákba jár, hanem normálisan öltözködik. Láttam filmet amiben szerepelt, nagyon cuki ő is. Szóval hasonló mint az előzőhöz.

[link]

Itt például az amikor azt mondom: Van esélye, normálisan néz ki, nem egy agyonra kicsípett p1csa.

2017. aug. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 4. lány tetszik legjobban, de csak egyenes hajjal, mint pl. a képen, amit az utolsó belinkelt :)
2017. aug. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 3. maga a nőiesség, ellenben az első nagyon mű hatást kellt, a 4. karakteres arcal rendelkezik, a 2. peddig a szende tekintete tetszene ha nem lenne hófehérré sminkelve.
2017. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. Nem fog meg.

2. Szép arcú, de gondolom még alvás előtt sem mossa le a 65 kiló sminket, amitől hófehér az arca.

3. Nagyon szép.

4. Szintén.

2017. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2.Chrissy bandáját egy időben sokat hallgattam.Kár hogy már túl sokat sminkel.Régebben kevés sminkkel szebb volt.
2017. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezek nagyon nem tetszenek. Tizenkettő egy tucat mindegyik.
2017. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!