Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek szerint már túl nagy a...

Ezek szerint már túl nagy a mellem?

Figyelt kérdés

Vékony-àtlagos testalkatom van, a mellem valamivel nagyobb az àtlagnàl.

Én màr megszoktam, nem hirtelen nőtt meg, már tiniként is hamar nőies alkat voltam ("melles-faros", ahogy a nagymàm szokta mondani).

Már többször is megkérdezték idegenek, munkatársak (akikkel még csak néhàny napja dolgoztam együtt), hogy megcsinàltattam-e a melleimet. Èrdekesmód többnyire nők kérdezik, férfiak még sose, csak egyszer egy fiatal pár(!).

A legcikibb az volt, amikor 3 idegen làny egy gyorsètteremben a pàromtól kérdezte hangosan, hogy "A baràtnődé igaziak? Csak mert baromi jók"

Nem szoktam kihívóan öltözni, de többnyire szűk ruhákat hordok, mert vékony a derekam (vagy testhezàlló holmikat, vagy ruhàt övvel, mert a bő ruhàk elàllnak, zsàk szerűek lesznek pont a mellem miatt).


Ha ennyire sokaknak feltűnik, akkor már túl nagy?

(Megegyezik a csípőbőségemmel, tehát elvileg nem arànytalan)


2017. aug. 30. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagy, csak kevés nőnek vannak nagy, formás cickói. legalábbis szerintük. Szerintem mindegy a méret, de ez az én véleményem.
2017. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy "túl" nagy lenne. Ha nem szilikonos, akkor nem tudom elképzelni hogy aránytalan lenne. Kép alapján lehetne megmondani hogy miért gondolják ezt, így csak találgatunk :). Talán mert vékony alkathoz ritka a nagy mell? Mekkora kosárméretet hordasz?
2017. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most panaszkodsz vagy dicsekedsz?

Amúgy van, hogy valaki túl nagynak érzi. Exem is karcsú de nagy mellű volt, aztán panaszkodott, hogy hőségben verejtékezik, nem tud miatta futni stb.

2017. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!