Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl nagy. Mit tehetnél?

Túl nagy. Mit tehetnél?

Figyelt kérdés

Tùl nagy a mellem...

75/C illetve 75/D -s melltartók kellenek...

Nagyon zavar..legszibesebben ki se mozdulnèk itthonrol.....annyira zavar

Mit tehetnèk ellen??

Segitsetek😢😭

13/L



2017. aug. 30. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Nyugodj meg, van, aki még nálad is jobban bajlódik a méretével.

A 75/C-D nem kicsi, de viszonylag elviselhető méret, ami még szépen is mutat.

Viszont nekem 70/F kosaram van. Sokáig utáltam, de miután kitapasztaltam, hogy mi tartja meg, illetve mi áll jól, már egész jól megvagyok vele.

Az biztos, hogy a merevítős melltartók lesznek a legjobb barátaid.

Ez nincs korhoz kötve. Még fiatal vagy, így ha teheted, mielőbb szerezz be ilyen cicitartókat, mert ha hagyod kinyúlni a szöveteidet, nincs visszaút. A ma divatos sportmelltartók, pánt nélküliek nem tartanak semmit, továbbá nem is állnának jól.

2017. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit se tehetsz ellene ami nem plasztikai beavatkozás. Tanuld meg szeretni őket ennél jobb megoldás nincs.
2017. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Elképesztően szerencsés vagy! Dögleneke majd utánad a pasik, ha idősebb leszel. Főleg, ha tovább nőnek még. Nincs szebb dolog a természetes nagy melleknél!
2017. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól tartó, megfelelő méretű melltartó, mást nem tudsz csinálni.
2017. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Cserélnék veled.
2017. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát mások ennek örülnek. :D Igazából még fiatal vagy lehet még nőni fog. Hát próbálj meg vele együtt élni és elfogadni, szerintem nem fogod megbánni. Vagy járj el úgy, mint egy sorozatszereplő, Ariel Winter, aki mellkicsinyítő műtétet végzett.
2017. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Mellkisebbítő műtét nagy butaság lenne! Legyél rájuk büszke, a nagy mellek gyönyörűek, óriási előny lesz, ha idősebb leszel!
2017. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörű, csinos méreted van, semmi gond ezzel! Ha zavar a mozgásban (meg amúgy is), vásárolj jó minőségű melltartókat, vannak olyanok amelyek picit kicsinyítenek is optikailag. Hidd el, később jobban fognak egyes ruhák állni rajtad :) Tapasztalat, ugyanebben a cipőben voltam.
2017. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen a nagy mellek szépek, a pasik imádják, ne kissebbítesse blablabla, mi lenne ha hagynánk hogy a kérdező döntse el mit szeretne, a nagy mell pl brutális hátfájásokkal járhat főleg ha nő is még, ruhát is nehezebb találni néha, melltartót ami szép is meg főleg
2017. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!