Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm 12 évesen?

Műköröm 12 évesen?

Figyelt kérdés
Ne kezdjétek hogy ti még 13 évesen se tudtátok mi az! Kicsi szèles körmeim vannak és nem nőnek. Vagyis letörnek amikor nőnek. Sima francia manikűrt szeretnék és nem túl hosszút. A tanárok nem szólnak be de valószínű elkönyvelnek hogy kis ribi vagy ilyesmi. Ezért levonhatják a következtetéseiket?

2017. aug. 30. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha a szüleid megengedik, akkor azt kezdesz magaddal, amit akarsz, de 12 évesen korai.
2017. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Felesleges! Maximum manikűr!
2017. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Japán manikűr és körömerősítő vitamin, más felesleges, hacsak nem gitározol
2017. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Minek?
2017. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Ne is fogalkozz veluk. Biztos az elozo valaszolok egytol egyig 60 folott vannak. Ha neked az tetszik es a szuleid nem haragszanak erte,akk miert ne. Csak szerintem se csinalj tul feltunot, nekem 13 evesen volt eloszor mukormom es meg nemis a tanarok vagy rokonok szoltak meg hanem a panztaros ,eladok. Hogy ezt elkeruld valami szolidat valassz. Ha sokat torik le a kormod akk melette neg nem artana egy koromerosito is melle,mert meg a mukorom is vejonyitja kicsit a kormot.
2017. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

5: Egytől egyig 60? 44 év múlva leszek az. Legyek akárhány éves, meglenne a benyomásom egy 12 évesről, ha meglátnám műkörömmel. Nekem szüleim szinte szívrohamot kapnának, ha felhoztam volna ezt az ötletet még 4 éve.

A kérdező csak feltűnősködni akar meg nagynak hiszi magát. Vannak körömápolók is kislány, amik erősítik és növesztik a körmöt, nem kell azonnal műkörmözni. :))

2017. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Műkörömmel csak tovább rontassz a helyzeteden mert vékonyítja a körmöket. Igen kileszel téve minden beszólásnak, véleményem szerint jogosan.

Szedj vitamint (das gesudne plus-hair vital komplexrt ajánlom), étkezz egészségesen és sportolj. Pont most van fejlődésben a szervezeted és a tested, rengeteget fogsz változni. Ne rontsd el semmi mű dologgal a tested mert rosszabb lesz. Nekem kb 16 éves koromig állandóan tört a körmöm,papírvékony volt de szedek vitamint és már csak a munkaköröm miatt törik.

2017. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

#6

Hat akkor gondolom aoacak gyerekei vagy :D nem erten ezt a gondolkodast, a kerdezo leirta miert szeretne mukormok,akk persze valoszinu h pobt menoskodesbol. Tetszik a logikat

2017. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
*apacak
2017. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

12 éves gyereknek nem építek műkörmöt. Egyrészt,mert túl kicsi a kezük, másrészt a serdülőkori hormonváltozás miatt meg se maradna, harmadrészt vigyázni se tud rá, meg egy gyereknek minek.

Egy 27 éves műkörmös

2017. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!